Garfield, Sami i Giganci - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Na grudzień Egmont nie przygotował ogromnej ilości premier, ale co najmniej kilka ciekawych komiksów trafiło dziś do sprzedaży. Wśród nich są dwa komiksy Disneya - Pamiętniki Sknerusa McKwacza i Miki: Szalone przygody - ale to tylko część interesujących nowości. Poniżej znajdziecie przykładowe strony z wybranych tytułów, kupicie je w dobrych księgarniach, w tym także na Egmont.pl. Z kodem forum-12 rabat 35% od cen okładkowych na całość oferty.

Pewnie wiele osób czekało na trzynasty tom Garfield. Tłusty koci trójpak. Podczas MFKIG pojawiła się informacja, że tego typu dłuższe serie po pewnym czasie mogą być publikowane rzadziej, ale Egmont nie zamierza zrezygnować z wydawania kolejnych przygód rudego kota. W wydanym dziś tomie pojawiły się komiksy Jima Davisa wydane pomiędzy 12 września 1999 a 2 czerwca 2001. Niestety cena serii wzrosła do 99,99 zł. 

Premierę ma też czwarty tom serii Sami - Czerwone kurhany. Seria autorstwa Fabiena Vehlmanna i Bruna Gazzottiego to przygodowy komiks w klimatach postapo opowiadający o dzieciach, które nagle znalazły się w całkowicie opuszczonym świecie. W nowym tomie bohaterowie wracają do Fortville. Seria zdobyła wiele nagród i powinna zainteresować nie tylko najmłodszych czytelników, a recenzję dwóch pierwszych tomów znajdziecie na blogu.  

Premierę będzie ma też czwarty tom innej serii młodzieżowej, która zadebiutowała na początku roku. Giganci - Célestin przedstawia czytelnikom chłopca pracującego wraz z mamą w kopalni koltanu w Kongo. Jest to kolejna część serii Lyliana i Paula Drouina, która opowiada o dzieciach pochodzących z czterech zakątków świata wykazujących ponadnaturalne zdolności. Łącznie cykl ma się składać z sześciu albumów. 

Do sprzedaży trafił też kolejny, już ósmy album Fibi i Jednorożec. Jest to stworzona przez Danę Simpson seria pasków komiksowych opowiadająca o dziewczynce i jej przyjaciółce jednorożcu. Królowe dram jednak nie zawiera przedruków pasków, lecz nową zupełnie oryginalną opowieść. Cena okładkowa 152-stronicowego tomu wynosi 49,99 zł.

Informacje o wszystkich tytułach Egmontu znajdziecie na Egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. Jestem już w połowie Garfielda, warto! :) Zaczyna się robić coraz ciekawiej :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka