Zapowiedź finałowych odcinków "Kaczych Opowieści"!

W marcu Kacze Opowieści ponownie zawitają na polski Disney XD, gdzie pojawią się odcinki z połowy trzeciego sezonu, ale parę tygodni wcześniej, już pod koniec tego miesiąca, w USA rozpocznie się emisja finałowych odcinków serialu.  O czym wiadomo od końca poprzedniego roku, ostatecznie serial zamknie się w trzech sezonach liczących łącznie 75 epizodów.

6 ostatnich odcinków serii o Sknerusie i reszcie Kaczej Rodziny pojawi się w USA na przełomie lutego i marca i nie zabraknie w nich ciekawych występów gościnnych. Dzisiaj do sieci trafiła zapowiedź finałowych epizodów, która zdradza czego można się po nich spodziewać .

W powyższej zapowiedzi można zobaczyć m.in. Kit Chmurołapa i Don Karnage'a z Super Baloo, nową wersję Wuzzli czy masę scen zapowiadających ekscytujące finałowe odcinki. Emisja nowych epizodów serialu rozpocznie się 22 lutego o 17:00 (23 lutego o 1:00 polskiego czasu) i potrwa prawdopodobnie do końca marca. Najpewniej 22 lub 29 marca widzowie zobaczą ostatni odcinek serialu, który zamknie nowe Kacze Opowieści.

Disney jakiś czas temu udostępnił opis jedynego odcinka serii, który pojawi się w USA lutym. Epizod będzie się skupiał na postaci Marka Dziobsa, a oto jego opis:

23 lutego, 01:00  - Beaks in the Shell! (Dziobs w pancerzu!)
Huey struggles to keep Fenton and Gandra’s top-secret experiment (and their relationship) hidden from the world. But, Mark Beaks is desperate for one last gizmo to steal.
*Lin-Manuel Miranda (Broadway’s “Hamilton”) returns as Fenton Crackshell-Cabrera/Gizmoduck, Jameela Jamil (“The Good Place”) returns as Gandra, Selenis Leyva (“Orange Is the New Black”) returns as Officer Cabrera/M’Ma, and Josh Brener (“Silicon Valley”) returns Mark Beaks.

Hyzio próbuje ukryć przed światem ściśle tajny eksperyment Hydranta i Gąsi (oraz ich związek). Ale Mark Dziobs desperacko szuka kolejnego gadżetu, który mógłby ukraść.
*Lin-Manuel Miranda (Broadwayowski "Hamilton") powrata jako Hydrant Pisanko-Cabrera/Robokwak, Jameela Jamil ("Dobre miejsce")  powraca jako Gąsia, Selenis Leyva ("
Orange Is the New Black") powraca jako Oficer Cabrera, a Josh Brener ("Dolina Krzemowa") powraca jako Mark Dziobs.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. A wiadomo kiedy w Polsce będą finałowe odcinki?( wiem że pod koniec marca są zapowiedziane 8, ale chyba więcej ma wyjśc do konca serialu)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie nie wiadomo. Najpewniej "Beaks in the Shell" pojawi się 1 lub 2 kwietnia, a na ostatnią piątkę będziemy musieli trochę poczekać.

   Usuń
 2. A wiadomo czy świąteczny odcinek zostanie u nas powtórzony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za bardzo nie wiemy czy ten odcinek w ogóle został w styczniu wyemitowany, ponieważ programy z dwóch źródeł są w tej kwestii sprzeczne.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru