"Kacze Opowieści" powracają do Polski wraz z początkiem wiosny!

Wizyta w St. Canard! Walka z KRUK-iem o skarbiec! Historia o młodej Delli i Donaldzie! Występ siostry Sknerusa - Matyldy! To oraz wiele więcej czeka na polskich widzów już w marcu. W przyszłym miesiącu na polskim Disney XD pojawi się aż 8 odcinków Kaczych Opowieści. Są to epizody pochodzące z połowy trzeciego sezonu serialu, które w USA zostały wyemitowane jesienią poprzedniego roku.

Z programu zamieszczonego na stronie naziemna.info wynika, że nowe odcinki będą emitowane od 22 marca do końca miesiąca w dni robocze. Podobnie jak w przypadku poprzednich premier, emisja będzie odbywać się o 16:30, natomiast powtórki zostały zaplanowane na 20:00.  Tak prezentuje się grafik emisji marcowych odcinków Kaczych Opowieści:

 • 22 marca, 16:30 - The Forbidden Fountain of the Foreverglades!
 • 23 marca, 16:30 - Let's Get Dangerous! Part I: The St. Canardian Guardian!
 • 24 marca, 16:30 - Let's Get Dangerous! Part II: A Case of Mistaken Reality!
 • 25 marca, 16:30 - Escape from the ImpossiBin!
 • 26 marca, 16:30 - The Split Sword of Swanstantine!
 • 29 marca, 16:30 - New Gods on the Block!
 • 30 marca, 16:30 - The First Adventure!
 • 31 marca, 16:30 - The Fight for Castle McDuck!

Biorąc pod uwagę, że Disney XD zwykle puszcza odcinki w pakietach po 5, można spodziewać się, że 1 i 2 kwietnia na stacji pojawią się kolejne dwa odcinki serialu. Na razie jednak potwierdzone jest jedynie, że w marcu pojawią się epizody 11-18 (12-19 zgodnie z kolejnością produkcji). Nadal nie wiadomo kiedy po polsku zostanie wyemitowany świąteczny odcinek serialu - How Santa Stole Christmas!, który został wyprodukowany jako 2. z całego sezonu.

Przygoda z Kaczymi Opowieściami powoli dobiega końca. Disney XD ogłosił pod koniec zeszłego roku, że liczący 25 odcinków trzeci sezon będzie ostatnim, co oznacza, że do wyemitowania w Polsce po emisji marcowych epizodów pozostanie tylko 6 finałowych odcinków. Kiedy one się pojawią? Oby jak najszybciej, ponieważ polski Disney XD jest ostatnią działającą europejską wersją tego kanału.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. To tylko Polska w Europie ma DISNEY XD?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Wszystkie inne zostały zlikwidowane (poza niderlandzką, ale ona nie jest pełnoprawnym kanałem, a tylko blokiem programowym).

   Usuń
  2. A co się stanie , gdy Disney XD Polska zakonczy nadawanie w Polsce? Czy Disney XD Polska zniknie z Polski ? Czy Disney Channel i Disney Junior Polska też znikną , bo na angielskiej wersji Wikipedii Disney XD Polska, która nazywa się Disney XD Polish TV Channel i było napisane że kanał Disney XD Polska zakończy nadawanie jesienią tego roku i nie wiem czy to jest oficjalnie potwierdzone.

   Usuń
 2. Odcinek Jak Mikołaj skradł święta został wyemitowany 6 Stycznia u nas w Polsce ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O 14:29
   Dowód: Disney XD Telewizja Naziemna ramówka

   Usuń
 3. Jak to kiedy będzie świąteczny odcinek? W grudniu przed Świętami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już był 6 Stycznia 2020 w trzech króli na Disney XD o 14:29

   Usuń
 4. A jak jest za granicą? Ile odcinków zostało?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar