Kit Chmurołap w nowej zapowiedzi "Kaczych Opowieści"

W najbliższym tygodniu na antenie amerykańskiego Disney XD zostanie wyemitowany odcinek Kaczych Opowieści - The Lost Cargo of Kit Cloudkicker! (Zagubiony towar Kita Chmurołapa!), a w nim, co można domyślać się po tytule, pojawi się jeden z głównych bohaterów klasycznego serialu animowanego Super Baloo. Oto fragment jednej ze scen z Kitem.

Głosu Kitowi Chmurołapowi, który w nowej produkcji będzie dorosłym misiem, a nie nastolatkiem jak w klasycznym serialu, użyczy głosu Adam Pally znany m.in. z Happy Endings. Nie będzie to ostatni ciekawy występ w serialu, ponieważ tydzień później Edgara zagra Martin Freeman. W odcinku z Kitem natomiast powróci też inna postać znana z Super Baloo - Don Karnage.

Więcej informacji o finałowych odcinkach serialu, które pojawią się w USA marcu, znajdziecie w osobnym tekście. Natomiast 22 marca Kacze Opowieści zawitają z nowymi odcinkami na polski Disney XD, gdzie pojawią się przygody z połowy finałowego sezonu..

Komentarze

  1. wow ja oglądałem na razie 3 sezon tylko do 10 odcinka. A chyba w TV były już odc. "How to Santa stole Christmas" itd.
    A szkoda że ich nie obejrzałem...

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedy skład Giganta?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar