Minecraft, Sisters i Śledztwa Enoli Holmes - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

W tym miesiącu Egmont nie wyda tylko nowych tomów Smerfów, Lucky Luke'a czy Kaczogrodu, z których przykładowe plansze były prezentowane wcześniej, ale także pojawią się inne, mniej znane tytuły.

Minecraft jest doskonale znany w Polsce, gra studia Mojang podbiła serca wielu graczy, a na półkach od lat znajduje się wiele książkowych publikacji z nią związanych. 12 lutego zostanie wydany pierwszy tom serii komiksowej opartej na grze. Oryginalnie komiks został wydany przez Dark Horse, a jego twórcami są  Sfé R. Monster i Sarah Graley. Album zostanie wydany w cenie 29,99 zł i będzie liczył 88 stron.

Tego samego dnia zostanie wydany najnowszy album Sisters - Przysięgam, naprawdę . Album dopiero parę miesięcy temu, w listopadzie, został wydany we Francji, a już pojawi się po polsku. Czternasty tom serii Willema i Cazenove będzie zawierał kolejne kilkadziesiąt stron historii o Wendy i Marine.

Dwa tygodnie później, 26 lutego, do sprzedaży trafi pierwszy tom Śl ztwa Enoli Holmes Sereny Blasco. Pierwszy album serii nawiązującej do słynnego cyklu Sir Arthura Conana Doyle'a będzie nosił tytuł Sprawa dwóch zaginięć, zostanie wydany w twardej oprawie i będzie kosztować 34,99 zł. Oryginalnie seria obecnie liczy 6 albumów.
Informacje o wszystkich komiksach Egmontu znajdziecie na swiatkomiksu.pl.Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. Nie mogę pojąć, dlaczego na stronie, która nazywa się KACZA Agencja Informacyjna pojawiają się materiały o komiksach skrajnie niedisnejowskich.
  Bo rdzeniem tego bloga miały być chyba komiksy kacze.
  A jeśli faktycznie autor nie ma czasu, to chyba tylko na Disneya.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę zerknąć na napis w logo.
   Centrum informacji o komiksach Disneya + Komiksy dla wszystkich
   Poza tym "Sisters" jest wydawane oryginalnie w "Le Journal de Mickey".

   Teksty o komiksach Disneya będą, ale nie chcę bzdetnych informacji zamieszczać, natomiast każdy artykuł to co najmniej parę godzin roboty.

   Usuń
 2. Autor bloga może publikować co tylko mu się podoba. A i publikacje o innych komiksach są ciekawym urozmaiceniem. Dzięki blogowi np bardzo polubiłem Gnata :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)