Egmont w kwietniu: Lucky Luke i Pamiętniki Wisienki [Komiksy dla wszystkich]

Kwietniowa oferta Egmontu dla fanów humorystycznych komiksów może być ciut rozczarowująca, ale będzie to doskonała okazja, żeby nadrobić zaległości lub zebrać siły przed majem, w którym prawdopodobnie pojawi się znacznie więcej ciekawych tytułów. Nie pojawi się żaden komiks Disneya, co nie powinno być zaskoczeniem po zapowiedzeniu na luty i marzec kolejnych tomów kolekcji Barksa i Rosy.
15 kwietnia do sprzedaży trafią dwa kolejne albumy cyklu Lucky Luke. Siedemnasty tom serii, Na tropie Daltonów Goscinny'ego i Morrisa, został już raz wydany po polsku w pomniejszonym wydaniu. Teraz w końcu pojawi się w dużym formacie. Pewnym zaskoczeniem może być drugi zapowiedziany tytuł, ponieważ raczej spodziewano się, że po wydanym w tym miesiącu 63. albumie, w kwietniu pojawi się kolejny, 64. tom przygód samotnego kowboja. Stanie się jednak inaczej i został zapowiedziany 65. album Klondike, który stworzyli Yann, Leturgie i Morris.
Dwa tygodnie później, czyli 29 kwietnia swoją premierę będzie miał drugi tom Pamiętników Wisienki pod tytułem Księga Hektora. Pięciotomy cykl Chamblaina i Neyret opowiada o jedenastoletniej dziewczynce prowadzącej pamiętnik, która pragnie zostać pisarką. 80-stronicowy zostanie wydany w twardej oprawie i w cenie okładkowej 39,99 zł. Pierwszy tom został wydany w styczniu i wkrótce jego recenzja pojawi się na blogu.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. Czy jest tu jakiś administrator z forum DisneyPolska? Bo chciałem się zarejestrować i wysłałem już e - mai z prośbą o przyjęcie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. https://m.facebook.com/mefiufoks Spróbuj na Faceboku

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

"Kaczor Donald" będzie wydawany rzadziej niż co miesiąc

Pora zamykać? - dane o sprzedaży KD w listopadzie 2019

Komiksowe premiery - luty 2020 - pierwszy miesiąc bez KD, ale z Barksem