"Kacze Opowieści. Poszukiwacze zaginionej lampy" na HBO GO!

Prawdziwa gratka dla fanów animacji z kaczkami! 7 grudnia na HBO GO pojawił się film Kacze Opowieści. Poszukiwacze zaginionej lampy.
Nawiązująca do klasycznego serialu produkcja z 1990 roku opowiada o przygodzie Sknerusa, Śmigacza, Siostrzeńców i Tasi, którzy przybywają do Egiptu, gdzie znajdują magiczną lampę z dżinem posiadającym boskie moce. Film został stworzony przez Disney Television Animation przy wsparciu Walt Disney Animation France i był ostatnią produkcją utrzymaną w stylu oryginalnych Kaczych Opowieści
Na platformie streamigowej film jest dostępny zarówno w oryginalnej wersji językowej jak i polskiej wersji dubbingowej z aktorami z pierwszego dubbingu serialu. W dubbingu wykonanym przez Studio Opracowań Filmów w Warszawie w 1991 roku wystąpili m.in. Eugeniusz Robaczewski, Marcin Sosnowski, Joanna Wizmur, Miriam Aleksandrowicz, Ilona Kuśmierska, Ewa Złotowska, Andrzej Gawroński, Mariusz Leszczyński, Tadeusz Borowski i Henryk Łapiński. Reżyserem polskiej wersji językowej była Maria Piotrowska.
Na HBO GO film dostępny jest w wersji HD z planszami ekranowymi z czasów emisji w kinach. Oznacza to, że produkcja posiada spolonizowane logo, a napisy końcowe rozpoczynają się od plansz z obsadą polskiego dubbingu.
Darmowy dostęp do HBO GO mają wszyscy posiadacze HBO w kablówkach i platformach satelitarnych. Od pewnego czasu dostęp do VOD można wykupić osobno, pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest darmowy, każdy kolejny kosztuje 19,90 zł.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Disney, HBO

Komentarze

 1. Już chyba wiem jak spędzę dzisiejszy wieczór. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kinowe plansze były też na Polsacie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli w wigilię Kacze opowieści będą na polsacie ile odcinków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezupełnie. Na polsacie będzie Miki bajkowe święta. Kacze opowieści będą na puls 2. Tylko pierwsze 2 odcinki.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka