Kacze Opowieści "Last Christmas!" - dziś premiera

W tym roku Święta zaczynają się już dzisiaj wraz ze świątecznym odcinkiem Kaczych Opowieści! O 13:30 (polskiego czasu) na amerykańskim Disney Channel pojawi się epizod pt. Last Christmas! (Ostatnie święta!), który jest szóstym odcinkiem drugiego sezonu serialu. Nie wiadomo kiedy pojawi się w Polsce, lecz nie nastąpi to wcześniej niż w przyszłym roku.
W odcinku nawiązującym do Opowieści wigilijnej Myszki Miki główne skrzypce będą odgrywali Sknerus i Dyzio. Sknerus będzie podróżował w czasie wraz z trzema imprezowymi duchami, a Dyzio zagubi się w czasie i spotka małego Donalda. Co z tego wyniknie? Oby dobry odcinek serialu.
Wiadomo już teraz, że epizod otworzy świąteczna wersja czołówki.
Wczoraj Disney udostępnił kolejny fragment z świątecznego odcinka.
Last Christmas będzie ostatnim premierowym odcinkiem Kaczek w tym roku. Czy kolejne odcinki pojawią się już w styczniu? Tego na razie nie wiadomo, ale na pewno jeżeli pojawią się jakiekolwiek nowe informacje, to o nich poinformujemy.
disney channel, ducktales, grudzień 2018, kacze opowieści, last christmas, listopad 2018, serial, storkules in duckburg

Komentarze

 1. Fajnie gdyby ten odcinek trwał 44 minuty

  OdpowiedzUsuń
 2. Odcinek bogaty w oczka! Są i kwadratowe jajka (coś dla fanów Barksa), są i Bracia Be, ze starych KO (coś dla fanów starych KO), i nawiązanie do Piotrusia Pana (Coś dla fanów starych animacji) i Opowieści Wigilijnej Myszki Miki i do gry (Sknerus atakujacy laską jak kijem pogo), wiele, wiele innych... nawet Donald zwraca się do Delli jej starym imieniem (Dumbella Duck)

  A nawet ktoś oczek nie zauważy lub są mu obojęnte to odcinek ciągle silny - i zabawny i trzymający w napięciu i zaskakujący i świetna animacja i się wzruszyć można. Może nie mój ulubiony w sezonie póki co bardzo mocny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hehe ciekawe kiedy unas poleci ten odcinek. Pewnie w marcu lub wkwietniu. Troche to śmieszne że świąteczny odcinek poleci w lecie lub wiośnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. W ostatniej końcówce jest della kaczka ciekawe kiedy jej się uda nawiązać kontakt z ziemią.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie w ostatnich lub ostatnim odcinku nawiąze kontakt z ziemią. A wróci na ziemie równierz pewnie pod konie. Sezonu

  OdpowiedzUsuń
 6. ciekawe czy wystąpi kiedys ojciec siostrzeńców

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka