Życie i czasy Sknerusa McKwacza - znamy datę premiery nowego wydania!

Dziś Egmont ogłosił dokładną datę premiery nowego wydania Życia i czasów Sknerusa McKwacza Dona Rosy.
Komiks pojawi się w księgarniach już 7 grudnia! Natomiast już od dziś możecie go zamawiać na egmont.pl.
Oprócz tego potwierdzono szczegóły techniczne wydania. Komiks będzie wydany w formacie B5 (17 na 26 cm) i będzie miał 448 stron.
Tłumaczem komiksu będzie Jacek Drewnowski, więc prawdopodobnie zostanie wykorzystane tłumaczenie z wydania z 2010 rokuMiejmy nadzieję, że poprawione zostaną błędy (m.in. ortograficzne) występujące w tamtym wydaniu.
Oto opis wydania:
Świętujemy 70. rocznicę powstania uwielbianej przez czytelników na całym świecie postaci Sknerusa McKwacza! Z tej okazji Egmont ponownie wydał komiksowe opowieści autorstwa Dona Rosy pt. Życie i czasy Sknerusa McKwacza w zupełnie nowej odsłonie! Poznaj historię życia największego sknerusa w historii! Dowiedz się, czemu Sknerus McKwacz zawdzięcza swe ogromne bogactwo. Przekonaj się, skąd się wziął Kaczogród i na własne oczy zobacz, jak skończyło się pierwsze spotkanie Sknerusa i Kaczora Donalda. W komiksie nie zabraknie podróży po całym świecie, niesamowitych przygód i wciągających historii! Życie i czasy Sknerusa McKwacza to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika opowieści obrazkowych z drugim dnem. Komiksowy mistrz Don Rosa stworzył istne arcydzieło, jednocześnie rozbawiające do łez i wzruszające.
Przy okazji przypominamy, że wydanie będzie zawierało wszystkie rozdziały główne oraz dodatkowe Życia i czasów Sknerusa McKwacza oraz artykuły autorstwa Dona Rosy. Zabraknie natomiast dwóch komiksów powiązanych z cyklem - Pierwszej dziesięciocentówki, a Ostatnia podróż do Dawson nie będzie zaprezentowana w całości, lecz w części.
O wydaniu komiksu pisaliśmy tutaj, a skład wydania pojawił się w tym newsie.

Komentarze

 1. Czy w takiej sytuacji sprzedać/wydać komuś stare wydanie z 2010? Czy to będzie dokładnie to samo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałem o tym m.in. tu (czy w skrócie na dole tego newsa)
   http://www.komiksydisneya.pl/2017/08/nowe-wydanie-zicsm-znamy-zawartosc.html
   W porównaniu do wydania z 2010 roku zabraknie dwóch komiksów (wymienione wyżej), natomiast będzie więcej okładek i pojawi się wiele artykułów.

   Usuń
 2. Domyśla się ktoś co za "historię niespodziankę" zamierza Egmont umieścić w wydaniu. Napisali tak na fb Giganta

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru