Goguś w dzisiejszych "Kaczych Opowieściach"

Kolejna postać wymyślona przez Carla Barksa pojawi się w nowych Kaczych Opowieściach. W poprzednim tygodniu w serialu pojawiła się pojawiła się Magika (nie pisaliśmy o tym wcześniej by nie spoilować fabuły odcinka) dubbingowana przez Catherine Tate, aktorkę znaną m.in. z Doktora Who.
Natomiast w odcinku, który dziś pojawi się na amerykańskim Disney XD, zadebiutuje Goguś Kwabotyn, kuzyn Donalda. Postać będzie dubbingowana przez Paula F. Tompkinsa, aktora i komedianta znanego z takich seriali jak BoJack Horseman czy Bajillion Dollar Propertie$. Poniżej zamieszczamy filmik z krótkim wywiadem z aktorem oraz zwiastun odcinka.
Nadal nie wiadomo kiedy serial zadebiutuje na polskim Disney Channel.

Komentarze

  1. Powiem że uśmiałem się na tym odcinku, bo naprawdę dobre żarty mają i scenariusz jest niezły. Ale prostacka kreska mnie odrzuca i będzie odrzucać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdecydowanie najlepszy odcinek od pilota. Nie ma szalu, ale przynajmniej Sknerus robi swoje, Donald i Gogus tez dodaja duzo pozytywnego. Ogolnie wiec ciekawi od poczatku do ostatnich minut, i o to wlasnie w serii powinno chodzic. Choc mam wrazenie, ze ta dziwna historia ze Smigaczem bylaby nawet ciekawsza ;)
    Niemniej, do poziomu oryginalnych Kaczek wciaz daleko, sa fajne pomysly, ale krecha jest zdecydowanie bardziej z tychb "Youtube quality" a nie "Disney quality" ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - zapowiedź - Fecchi, Ferraris, Michelini

MegaGiga 60 "Ku przestworzom!" - zapowiedź - Scarpa, De Vita, Asteriti