Kaczor Donald 2017-11 - skład - Midthun, Andersen i Pujol

Po wrześniowej podróży Sknerusa do Krakowa, w październiku w Kaczorze Donaldzie znajdziemy komiks rozgrywający się w Norwegii, dokładnie na wyspie Vega. To niejedyny komiks, który pojawił się w 976. numerze pisma.

- Okładka
- Zawsze śmieszne - 1/4 strony
- Wyspy skarbu - rys. Arild Midthun - 12 stron
- Szybki wzrost - rys. Flemming Andersen - 6 stron
- Nawiedzony zamek - 8 stron
- Suma kaczych strachów - 4 strony
- Coś na ząb - 2 strony

Według mnie numer zapowiada się dość dobrze. Szczególnie liczę na wysoki poziom dwóch pierwszych komiksów, norweski komiks Nordberga i Midthuna (rodowitych Norwegów) wygląda na pierwszy rzut oka naprawdę nieźle, natomiast historyjka z Diodakiem autorstwa Andersena jest o tyle ciekawa, że Andersen zwykle rysuje komiksy do Gigantów. Niestety najsłabszym fragmentem numeru będzie prawdopodobnie komiks z Mikim.
Kolejny numer Kaczora Donalda ukaże się 17 listopada i będzie to numer z okazji 70. urodzin Sknerusa. Jakie specjalne rzeczy szykuje z tej okazji redakcja? Prawdopodobnie będzie to numer o zwykłej objętości, lecz zawierający komiksy związane z Sknerusem. W numerze pojawi się na pewno Dziura w skarbcu McGrealów i Maximino, a także, znacznie ciekawiej wyglądający, komiks z Kwakerfellerem w roli głównej - Wywiad z miliarderem Åstrup i Andersena. Prezentem - figurka z kolekcji Liga Sprawiedliwości.
źródło ilustracji: materiały własne
 


Komentarze

  1. Na taką okazję mogliby w końcu dać "A Little Something Special"... Ech, pomarzyć dobra rzecz :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru