Kaczogród Carla Barksa 13 "Deszcz pieniędzy" - przykładowe strony

Pod koniec miesiąca, 25 sierpnia, do sprzedaży trafi kolejny tom serii Kaczogród. Carl Barks - Deszcz pieniędzy i inne historie z lat 1951-1952, natomiast już dzisiaj dzięki uprzejmości wydawnictwa możemy zaprezentować przykładowe plansze z wydania. Jest na co czekać, ponieważ tom jest wypchany świetnie napisanymi i zilustrowanymi historiami Carla Barksa. Cena okładkowa 248-stronicowego tomu wyniesie 69,99 zł, a komiks jest już dostępny w przedsprzedaży na Egmont.pl

Tom będzie zawierał sporo historii Barksa zaliczanych do najlepszych w karierze - m.in. Dangerous Disguise, niesamowicie narysowaną parodię opowieści szpiegowskich, Zaklinacz węży, w której kaczory muszą zmierzyć się z wielkim wężem morskim, oraz niezwykle klimatyczne W starej Kalifornii, czyli komiks opowiadający o przygodach Donalda i siostrzeńców w czasach ranch i kowbojów. Nie zabraknie też krótszych historii nie raz znanych z lamów Kaczora Donalda, jak niezwykle aktualny do dziś Deszcz pieniędzy, idealna na lato Awantura o basen, Bohater dnia z pierwszym występem Młodych Skautów i Terror of the Beagle Boys z debiutem Braci Be.

Pełne informacje o całej trzydziestotomowej kolekcji znajdziecie w tym tekście. Szczegółowa rozpiska komiksów znajdujących się w wydaniu jest dostępna tutaj. W poprzednim tygodniu do sprzedaży trafił nowy tom Giganta Poleca - W dalekiej galaktyce zawierający m.in. nową opowieść o Kwantomasie.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska 

Komentarze

  1. Tak, ja też dostałem wczoraj. Zaskoczenie. Ale to nie jest pierwszy raz kiedy Egmont wysłał przed czasem.

    OdpowiedzUsuń
  2. Raz już miałem przed premierą, a tak to generalnie w dniu premiery lub tuż po. Ale też raz tydzień po premierze. Jak widać z Egmontem bywa różnie :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela