Gigant Mamut 34 "Wielkie kino" - okładka

Od dawna w komentarzach przewijały się pytania dotyczące kolejnego Mamuta. Niektórzy nawet martwili się o los serii, ponieważ zbyt długo nie pojawiały się jakiekolwiek informacje. Nie ma jednak powodów do zmartwień, bo kolejny tom pojawi się już całkiem niedługo.

Dokładnie za miesiąc, czyli 9 września, do sprzedaży trafi 34. tom Giganta Mamuta - Wielkie kino. Wydanie będzie zawierało dokładnie te same komiksy niemiecki Lustiges Taschenbuch Spezial 102, który ukaże się równolegle z premierą polskiego wydania. W środku nie zabraknie solidnej dawki kaczych i mysich komiksów, a cena za 512-stronicowy tom to niezmienne 24,99 zł.

Na razie ani polski Egmont, ani niemieckie czy skandynawskie oddziały wydawnictwa, nie podały informacji dotyczących zawartości tomu, ale najpewniej szczegółowy skład wydania pojawi się w ciągu najbliższych tygodni. Warto zwrócić uwagę na niemiecki tytuł wydania, ponieważ on sugeruje, że tematyka nie będzie do końca kino, lecz kino domowe, a dokładnie wszelakie zdobywające popularność streamingi. Można więc oczekiwać wielu historii nawiązujących do filmów i seriali, zarówno tych nowych, jak i starych.

  Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. Chyba rzadko się zdarza, aby tomiki w Polsce i innych państwach ukazywały się tego samego dnia... Ciekawe...

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe, czy dadzą DoubleDucka czy Kwantomasa... Byłoby fajnie, kiedy by dali DoubleDucka i Kwantomasa!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka