Disney+ w Polsce przesunięty na lato 2022

Podczas kwartalnej konferencji The Walt Disney Company poinformowano, że start platformy VOD w Europie Wschodniej został przesunięty z końca 2021 na lato 2022 roku. Informacja ta została potwierdzona natychmiastowo przez Martę Szafrańską z europejskiego oddziału firmy:

Z przyjemnością potwierdzamy, że Disney+ zadebiutuje w Polsce latem 2022 roku. Doceniamy cierpliwość fanów oczekujących wejścia Disney+ i dokładamy wszelkich starań aby wprowadzić do krajów Europy Środkowej i Wschodniej najwyższej jakości serwis.

Oznacza to, że jeszcze co najmniej kilka miesięcy polscy fani będą musieli czekać na dostępność platformy w Polsce. Nie zmienia to faktu, że na VOD są dostępne całkiem nowe produkcje z kaczkami i myszami, często też z polskim dubbingiem. Całkiem niedawno informowaliśmy o nowych shortach z Goofym, które w ostatnią środę pojawiły się pod polskim tytułem Jak zostać w domu i się nie nudzić.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

  1. Znów, kiedy już wydaje się, że Disney+ "za chwilę" u nas będzie dostępny, przesuwają termin na bardziej odległy. Mam wrażenie, że nieszczególnie zależy im na wejściu na rynek wschodnioeuropejski i do 2022 roku bym się nie przywiązywał. Najwyraźniej korporacja Disneya nie widzi potencjału w naszej części Europy, podobnie, jak w przypadku wydawania filmów na Blu-ray UHD 4K...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka