1000 stron komiksów Disneya za 25 złotych!

W Empikach (a być może też zwykłych salonikach) można znaleźć pakiet dwóch tomów MegaGiga i Giganta Mamuta w cenie 24,99 zł. Pakiet obejmuje wydane na początku zeszłego roku tomy: Rycerze i tancerze oraz Królowie złoci. 1000 stron komiksów za 25 złotych!
Jest to naprawdę dobra okazja, szczególnie że drugi z wymienionych tomów jest zbiorem niezwykle ciekawych opowieści. O dwóch komiksach z Królów złotych pisaliśmy w naszym cyklu Dobre komiksy Disneya - Złoto południa i Jak dwie krople wody. Oprócz tego w tomie znajduje się wiele innych ciekawych komiksów w tym historia, która po części była znana polskim czytelnikom od 25 lat. Choć Dotyk Midasa został w Polsce wydany zaledwie rok temu, to ilustracja nawiązująca do komiksu pojawiła się na okładce pierwszego polskiego Giganta.
Pakiet kupicie też na empik.com.
W sprzedaży także są dostępne pakiety z losowymi tomami Giganta Poleca. Wśród nich często da się znaleźć tom Dwa zuchy i duchy z genialną Wyspą skarbów.
Giganty w niskich cenach można też znaleźć w Auchanie co ilustruje poniższe zdjęcie Marty Mielniczek. W hipermarkecie każdy z tomów kosztował 9 zł z groszami. Prawdopodobnie jest to akcja lokalna.

Komentarze

  1. Co prawda mam wszystkie, ale bardzo dobra inicjatywa- oczyszczą sobie magazyny a i zachęcą do kupna może nowych, czy kolekcjonerów w stanie uśpienia. Dobre zwłaszcza dla tych, co nie chcą mieć po kimś. Rok temu byłą akcja z "Gigantami", teraz to. Fajnie, że coś się dzieje, oby znalazły te działania dużą grupę odbiorców. W dzisiejszych czasach pozytywne wieści są jeszcze cenniejsze! ;) (Tomek)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - zapowiedź - Fecchi, Ferraris, Michelini

MegaGiga 60 "Ku przestworzom!" - zapowiedź - Scarpa, De Vita, Asteriti

Niezwykłe losy Sknerusa McKwacza - przykładowe strony