DuckTales Classics - nowa seria od IDW

IDW od prawie 3 lat wydaje w USA komiksy Disneya. Do tej pory wydawali jedynie zeszytówki jak i wydania kolekcjonerskie, które były tylko przedrukami zeszytów. Jednak w ciągu kilku następnych miesięcy pojawią się dwie ciekawe trejdy, które nie są przedrukami magazynów. O pierwszym pisaliśmy kilka miesięcy temu, o drugim teraz.
W lipcu IDW wyda pierwszy tom serii DuckTales Classics zbierającej komiksy nawiązujące do klasycznych Kaczych Opowieści. Seria będzie wydawana w normalnym formacie (B5), pierwszy tom ma mieć 128 stron i kosztować 18 dolarów. Komiks można już zamówić na Book Depository.
Jakie komiksy pojawią się w środku wydania? Z jednej strony bardzo dobre - The Billion-Bean Stampede, Sky-High Hi-Jinks czy The Bedeviled Dime Williama Van Horna, ale też pojawi się słabe i bardzo długie The Curse of Flabbergé.
Sam osobiście poczekam na więcej informacji (na razie ujawniono 83 strony z ok. 120 stron komiksu) i wówczas zadecyduje czy tom zakupię czy nie.

Przy okazji przypominam, że jutro do sprzedaży trafi nowy Kaczor Donald, w środku m.in. Gwiezdne złoto Rodriquesa oraz Leć, Donald, leć Maximino
źródło ilustracji: Amazon.com

Komentarze

  1. Dasz jakieś info jeszcze jak będzie się zbliżał czas premiery? Na razie za szybko żeby zamawiać, a nie chcę zapomnieć ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na pewno pojawi się informacja 2-3 miesiące przed premierą gdy komiks pojawi się w najnowszym amerykańskim pre-orderze, a także się pojawi na comiesięcznej liście.

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela