Komiksowe premiery - styczeń 2018 - Casty w USA, Casty w Polsce, Casty wszędzie

Po niewiarygodnie komiksowym grudniu przyszedł czas na nowy rok, na styczeń, w którym może komiksów nie będzie tak dużo, ale pojawi się kilka ciekawych wydań. Będzie to miesiąc Casty'ego, ponieważ bardzo dobre jego komiksy pojawią się zarówno w Polsce jak i w USA.

KOMIKSY DISNEYA W POLSCE
19 stycznia - Kaczor Donald 2018-02 - 9,99 zł
W styczniowym numerze KD pojawi się 32 strony komiksów, a wśród nich komiks Rodriquesa Gwiezdne złoto oraz (najprawdopodobniej) Leć, Donald, leć Snejbjerga i Maximino (kadry z komiksów).
26 stycznia - Gigant Poleca 210: Ocean tajemnic - 15,99 zł - POLECAMY!
Pierwszy przyszłoroczny Gigant będzie należał do Superkwęka, w tomie pojawi się 117-stronicowy komiks Paperinik sull'oceano scombinato, oprócz tego pojawi się dobrze oceniany komiks Casty'ego - Topolino e i casi dell'ispettore Bonton oraz kilka innych komiksów. Informacje o pełnej zawartości tomu znajdziecie na blogu.

KOMIKSY DISNEYA W USA
24 stycznia - DuckTales #5 - 3,99 $
Numer niedostępny w Polsce.
31 stycznia - Walt Disney Showcase #1: Donald Duck - 3,99 $
W pierwszym numerze nowej serii komiksowej pojawi się komiks Molinari  The Bad News Bruise Cruise (wydany w Polsce).
31 stycznia - Walt Disney's Comics and Stories #741 - 5,99 $ - POLECAMY!
W zeszycie pojawi się 1. część The Fire Eye of Atlantis, najnowszego komiksu z Eustazją Tost. Komiks obecnie zajmuje wysokie, 453. miejsce na topliście Inducks.

KOMIKSY DLA WSZYSTKICH
ok. 15 stycznia - Binio Bill 2: Binio Bill i Rio Klawo - 34,90 zł
Po półtorej roku przerwy ukaże się kolejny tom z klasycznymi komiksami Jerzego Wróblewskiego. W środku komiksy ze Świata Młodych: Rio Klawo, Na szlaku bezprawia oraz Binio Bill kontra trojaczki Benneta.
24 stycznia - Smerfy 19: Smerf Dzikus - 19,99 zł
Komiks stworzony przez następców Peyo - Thierriego Culliforda i Alain Maury'ego.

Jeżeli kojarzycie, że w styczniu zostanie wydany jakiś komiks pasujący do jednej z powyższych kategorii, a go nie wymieniłem - napiszcie o nim w komentarzach.
Polskie komiksy kupisz m.in. sklep.gildia.pl, aros.pl, ravelo.pl czy nieprzeczytane.pl. Natomiast amerykańskie komiksy kupisz m.in. w atomcomics.pl (zeszytówki), bookdepository.com (wydania zbiorcze).

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru