Wspieraj nas, kupując na Book Depository!

http://banners1.bookdepository.com/accounts/default1/banners/Purple_Generic_468x60.jpg 
Kupujesz na Book Depository? Jeżeli tak, to od dziś możesz wspierać Kaczą Agencję Informacyjną kupując w tej księgarni. Od teraz jeżeli kupisz na niej książki czy też komiksy wchodząc przez link z końcówką "kaczaagencja" (czyli np. http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja lub też http://www.bookdepository.com/book/9781606997956/?a_aid=kaczaagencja itp.), wspierasz nas, ponieważ 5% z twoich zakupów idzie na nasze konto. Dzięki czemu możemy kupować więcej komiksów, pisać o nich, czy też umieszczać ich recenzje na stronie na Facebooku.
Wystarczy wejść na stronę główną KAI, kliknąć na baner Book Depository po prawej strony i już 5% z twojego zamówienia idzie na nasze konto. Od teraz także jeżeli pojawi się artykuł np. o komiksach Fantagraphics z linkami do Book Depository, wszystkie linki będą zakończone na "kaczaagencja", by także wchodząc przez nie, 5% z zakupów poszło na nasze konto.
Więc polecaj znajomym, żeby zawsze przed kupnem czegoś na Book Depository wchodzili przez http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja!
Na Book Depository kupisz m.in. komiksy Fantagraphics, w tym kolekcje Barksa i Rosy, często w atrakcyjnych cenach. Pamiętaj także, że jeżeli stan przesłanego komiksu nie satysfakcjonuje cię, to pisz reklamację, ponieważ często możesz otrzymać zwrot części kosztów lub nowy egzemplarz.

Nieoficjalnie mogę polecić że, jeżeli chcecie oszczędzać na zakupach z Book Depository, to używajcie przy kupnie z tych sklepów amerykańskiego lub opcjonalnie brytyjskiego czy też niemieckiego IP, a jeżeli produkt jest w pre-orderze to najtaniej jest przez duńskie IP. Ale to nic nie szkodzi. Ale ważne jest by po połączeniu z zagranicznym IP wejść na Book Depository przez nasz link, czyli http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja, a następnie zakupić dany komiks.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru