Gdzie jest Gigant Poleca 180: "W pogoni za pieniądzem"?

Zgodnie z zapowiedziami, lutowy Gigant Poleca o tytule W pogoni za pieniądzem, miał pojawić się w kioskach dziś, czyli 25 lutego, ale co potwierdza lista nowości Kolportera, a także nasi czytelnicy, którzy odwiedzili nie tylko kioski Kolportera, ale też punkty Ruchu czy Empiki - tom nie jest dostępny. To samo tyczy się prenumeratorów, którzy powinni dostać tom dzień, dwa przed premierą, a nie słyszałem żadnego głosu, żeby ktokolwiek go dostał, a wiele głosów było takich, że tom jeszcze nie doszedł. Tom był zapowiedziany na wielu księgarniach internetowych, z dzisiejszą datą premiery (np. na aros.pl), ale dziś rano jego status zmienił się na niedostępny.
Poprosiliśmy właścicieli fanpage'a Komiksy Gigant, by się skontaktowali się z redakcją, ale także sami zapytaliśmy redakcję Kaczora Donalda, jak dostaniemy jakąś odpowiedź to napiszemy o tym.
Ale z jakich powodów Gigant mógł się opóźnić?
Być może drukarnia nie dotrzymała terminów, albo ładunek Gigantów ze względu na jakieś problemy, jeszcze nie dotarł do Polski. Być może nie pamiętacie, ale w latach 2010-2011, wiele razy premiery tomów MegaGiga były opóźnione, w stosunku do wcześniejszych zapowiedzi. Co do Giganta to nie pamiętam takiej sytuacji, oprócz tego, że ok. 4-5 lat temu, między dwoma tomami Giganta była 5-tygodniowa przerwa. Być może tu została taka przerwa zaplanowana, choć nie powiadomiono o niej na tylnej okładce Giganta, ani sklepów internetowych.
Jakby co to obserwujcie wasze kioski, jeżeli Gigant się pojawi to powiedzcie o tym. My będziemy śledzić listy nowości Kolportera.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar