"Kacze opowieści" powracają w nowym serialu w 2017 roku!

Zupełnie nowe Kacze Opowieści, nowy serial animowany oparty na nagrodzonej nagrodą Emmy serii, która zachwyciła pokolenia widzów, pojawi się na Disney XD na całym świecie w 2017 roku. Serial będzie produkowany przez Disney Television Animation, a powrócą w nim legendarne postacie Disneya takie jak Sknerus McKwacz, jego prabratankowie Hyzio, Dyzio i Zyzio oraz Kaczor Donald. To ogłosił wczoraj Marh Buhaj, starszy wiceprezes ds. programu i dyrektor generalny Disney XD.

Marek Buhaj dodał: Kacze opowieści zajmują szczególne miejsce w historii animowanych seriali Disneya, serial czerpał inspirację z komiksów Carla Barksa, którego styl określił stały standard animowanej rozrywki, która dociera i do dorosłych, i do dzieci. W nowej serii pojawi się ta sama energia i duch przygody, ale dostosowany do nowej generacji widzów.

W nowej serii ponownie pojawia się takie postaci jak Sknerus McKwacz, jego ciekawscy prabratankowie Hyzio, Dyzio i Zyzio, a nadal wybuchowy Kaczor Donald będzie przeżywał powietrzne przygody na całym świecie. W nowym serialu pojawią się też takie postaci jak: Cezar, Diodak, Śmigacz McKwak, Granit Forsant, Magika De Czar, Pete, Mamusia Be, Bracia Be, Pani Dziobek oraz Tasia Vanderkwak.

Nagrodzone nagrodą Emmy Kacze Opowieści oryginalnie były emitowane w bloku Disney Afternoon i 100 odcinków serialu zostało wyprodukowane przez Disney Television Animation w latach 1987-1990. Kinowy film Kacze Opowieści: Poszukiwacze zaginionej lampy miał premierę w 1990 roku.

Artykuł na podstawie http://www.disneyxdmedianet.com/assets/pr%5Chtml/pr73587.html

Komentarze

  1. "Kaczor Donald będzie przeżywał powietrzne przygody na całym świecie" - to może być ciekawe, ale ja osobiście liczyłem na to, że dadzą szansę Superkwękowi. Chociaż nadal mogą to zrobić, a Superkwęk działający na całym świecie to dość ciekawy pomysł. Mogliby też dodać Kwakerfellera.

    OdpowiedzUsuń
  2. "...dostosowany do nowej generacji widzów". Ciekawe, jak to będzie wyglądać...

    OdpowiedzUsuń
  3. W kto będzie w serialu napisałeś "Pete" kto to jest? chyba nie ma go w serialu Kacze Opowieści 2017?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar