Darkwing Duck Definitively Dangerous Edition - kiedy premiera?

Zgodnie z pierwszymi zapowiedziami Disney Darkwing Duck Omnibus (później przemianowany na Darkwing Duck Definitively Dangerous Edition) miał wyjść 21 stycznia, ale już dość wcześnie zmieniono datę premiery na 11 lutego. 3 lutego, w ostatnim momencie zmieniono datę premiery na 4 lutego. Ze względu na to, że zmiana nastąpiła w ostatnim momencie, we wtorek, komiks nie znalazł się w dostawie Atom Comics z tego tygodnia, więc jeżeli ktoś zamawiał przez ten sklep, komiks powinien dostać w przyszłym tygodniu, w środę lub czwartek. W przypadku jeżeli ktoś zamówił przez Multiversum, komiks powinien otrzymać w podobnym terminie. A jeżeli ktoś zamówił komiks przez Book Depository czy Amazona to na podstawie obecnych informacji wynika, że będzie wysyłany przez te sklepy za około 2 tygodnie.
Przypominam, że tom zbiera komiksy z Darkwing Duck #1-16 wydanych przez Boom, łącznie tom ma około 400 stron i posiada przedmowę Grega Weismana.
Jeżeli ktoś jeszcze tomu nie nabył, obecnie najtaniej można go kupić przez Book Depository (najlepiej używając duńskiego IP).

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka