Kacze Opowieści "Co się zdarzyło Delli Kaczce?!" - dziś polska premiera

Della! Na jej występ wszyscy czekali od zakończenia 1. sezonu, a być może nawet od pierwszego odcinka nowych Kaczych Opowieści. Dziś o 17:30 na polskim Disney XD w końcu się pojawi Whatever Happened to Della?! (Co się zdarzyło Delli Kaczce?!), czyli odcinek o przygodach Delli na Księżycu. Jest to siódmy epizod drugiego sezonu serialu, a szósty wyemitowany w Polsce.
Gdybyście zastanawiali, czy nie pominęliście polskiej premiery świątecznego odcinka - Last Cristmas!, to informujemy, że na razie został on pominięty i prawdopodobnie po polsku zostanie wyemitowany dopiero zimą.
Główną bohaterką odcinka będzie Della i jej przygody na Księżycu, w końcu widzowie dowiedzą się co się stało z matką Siostrzeńców w ciągu ostatniej dekady.
Powtórka odcinka zostanie wyemitowana jutro o 12:30. Więcej informacji o emisji serialu znajdziecie w osobnym wpisie.
Tuż przed premierą epizodu w USA Disney udostępnił wiele materiałów związanych z nim , z których przedstawiamy zwiastun oraz wywiad z Paget Brewster, aktorką grającą Dellę. Jednak otwartym pozostaje pytanie - kto będzie dubbingował matkę Hyzia, Dyzia i Zyzia w polskiej wersji językowej?
To nie koniec atrakcji - w tym tygodniu zostanie wyemitowanych łącznie 5 nowych przygód Kaczej Rodziny. Już jutro swoją premierę będzie miał odcinek z udziałem D'jinna.
W USA na razie wyemitowano 16 odcinków drugiego sezonu Kaczych Opowieści, a kolejne pojawią się we wrześniu.
Źródło ilustracji: Disney Wikia

Komentarze

  1. Ten głos mi jakoś nie pasuję

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale mi głos Kaczki Delli się przypomina tylko nie mogę przypomnieć kogo. A co wam się najbardziej podobało w Kaczych Opowieścia Sezon 2 Odcinek 7 Co się stało z Dellą Kaczką.

    OdpowiedzUsuń
  3. Odpowiedzi
    1. Kacze Opowieści Sezon 2 Odcinek 7 Co się stało z Dellą Kaczką będzie jutro powtórka o 12:30 a w weekend w sobote i niedziele od 17:00 do 18:00.

      Usuń
  4. Przepraszam Radosław Koch wczoraj w reklamie nowych odcinkach Kaczych Opowieści było na początku Kacze Opowieści Sezon 2 Odcinek 11 Złota Włócznia to znaczy że będzie i to jeszcze we w czerwcu Kacze Opowieści Sezon 2 Odcinek 11 Złota Włócznia.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ale w reklamie nowych odcinkach Kaczych Opowieściach pojawił się Kacze Opowieści Sezon 2 Odcinek 11 Złota Włócznia

      Usuń
  5. Przepraszam a czy fani Kaczych Opowieści wiedzą z jakiej bajeczki jest głos Delli bo mi się głos Delli przypomina ale nie mogę sobie przypomnieć z jakiej bajeczki jest głos Delli jak ktoś wie to proszę odpisać.

    OdpowiedzUsuń
  6. Z "My Little Pony: Equestria Girls (serial) - Pinkie Pie

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

"Marvel Komiks" dwumiesięcznikiem - analiza porażki [Komiksy dla wszystkich]

"DuckTales: Remastered" wkrótce zniknie z oferty cyfrowych sklepów

Kaczogród Carla Barksa 5-6 - analiza zawartości