Kacze Opowieści "Przyjaźń nienawidzi magii!" - dziś polska premiera

Na koniec tygodnia z nowymi odcinkami Kaczych Opowieści - powrót Leny! Dziś o 17:30 na polskim Disney XD pojawi się Friendship Hates Magic! (Przyjaźń nienawidzi magii!). Jest to dziesiąty wyemitowany w Polsce epizod drugiego sezonu, a ósmy zgodnie z kolejnością produkcji.
Jak można wywnioskować już z samego tytułu, w epizodzie powróci Lena, która będzie próbowała ochronić Tasię przez nową koleżankę Violet. Czy duchowi uda się uratować wnuczkę pani Dziobek? Dowiecie się tego z dzisiejszego odcinka. Gościnnie na chwilę pojawi się Agent Kuper.
Powtórka odcinka zostanie wyemitowana w poniedziałek o 12:30.
Krótki fragment z udziałem Violet, Tasi i Leny pojawił się na Youtubu'owym kanale amerykańskiego  Disney Channel.
Niestety jest to ostatni nowy odcinek serialu, który zostanie wyemitowany w Polsce w tym miesiącu. Kolejne nowe epizody mogą pojawić się najwcześniej w sierpniu, lecz bardziej prawdopodobny jest wrześniowy termin. W USA natomiast Kacze Opowieści z nowymi odcinkami powrócą we wrześniu na antenę amerykańskiego Disney Channel.
Ze względu na rocznicowe rankingi, które pojawią się w ten weekend na blogu, prawdopodobnie recenzja wyemitowanych w tym tygodniu Kaczych Opowieści się opóźni.

Komentarze

 1. Przepraszam a czy coś wiadomo z Kacze Opowieści sezon 2 Odcinek 11 Złota Włócznia a kiedy zostanie emitowana w Polsce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Kolejne nowe epizody produkcji o przygodach Kaczej Rodziny mogą pojawić się najwcześniej w sierpniu, lecz bardziej prawdopodobny jest wrześniowy termin."

   Usuń
  2. Ale w polskiej wersji tak.

   Usuń
 2. UNKOWN otóż, Złota włócznia i reszta niewyemitowanych odcinków Kacze opowieści zostały zdubbingowane już, lecz polski oddział Disneya czeka na większą liczbę odcinków KO w USA, i stąd był ten odcinek w zwiastunie gdyż, ten odcinek jak i np LAST CHRISTMAS równierż został zdubbingowany tylko specjalnie czekjają na zimę , żeby wyemitować go zimą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale czy Złota Włócznia i reszta nieemitowanych odcinków Kacze Opowieści zostaną emitowane w Polskiej wersji w sierpniu czy we wrześniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. emisja raczej we wrzesniu może i nawet puźniej bo dalsze odcinki 2 sezonu KO w USA będą we wrześniu, a nie wiadomo czy emisja znów w cyklu codziennym czy raz na tydzień, więc ja bym spodziewał się nawet w październiku

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru