"Legenda o trzech Caballeros" na Disney+ jeszcze w tym roku?!

Parę dni temu z okazji urodzin Donalda na D23 pojawił się tekst zawierający informację dotyczącą serialu Legenda o Trzech Caballeros.

"Legend of The Three Caballeros" is expected to be available on Disney+ when Disney’s new direct-to-consumer streaming service launches on November 12, catapulting Donald into a new level of groundbreaking television stardom.

Wynikało z niej, że 13-odcinkowy serial o przygodach Donalda, Jose i Panchito pojawi się już 12 listopada wraz ze startem Disney+ w USA. Po kilku dniach jednak wyżej wspomniana informacja została usunięta, więc nie wiadomo czy tak się stanie. Nie został jednak usunięty nowy plakat serialu, który przedstawia głównych bohaterów serialu.
Wszystko jednak wskazuje, że jednak jeszcze w tym roku serial pojawi się w USA. Ton Anselmo, grający Donalda od paru dekad, na Ontario Comic Con powiedział, że już wkrótce produkcja pojawi się na Disney+.
Nie wiadomo jednak w jaki sposób serial będzie dostępny w Europie, ponieważ do tej pory trafił on zarówno na platformy streamingowe takie jak filipińskie Disney Life oraz japońskie Disney Deluxe, ale też był emitowany na jednym z azjatyckich Disney Channel. Raczej jednak należy się spodziewać, że produkcja w Europie pojawi się na Disney+ wraz z jego startem.
Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka