Usagi Początek 2 i Power Rangers 2 - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Już w przyszłym tygodniu swoją premierę będę miały trzy niezwykle ciekawe premiery komiksowe od Egmontu. Z jednej z nich - ósmego tomu Kaczogrodu Carla Barksa przykładowe plansze pojawiły się w poprzednim tygodniu, z pozostałych znajdziecie poniżej.

Na 15 lipca zaplanowana jest premiera drugiego (i ostatniego) tomu Usagi Yojmibo: Pozcątek, wydania zbierającego najwcześniejsze komiksy z legendarnej serii Stana Sakai o króliku-roninie. Prawie 500-stronicowy tom będzie zawierał historie z albumów 5-7, czyli z Samotnego kozła i koziołka, Kręgów i Gena . Wcześniej wydany przez Egmont pierwszy tom Usagi Yojimbo Saga zbiera tomy 8 w górę, czyli jest bezpośrednią kontynuacją tego wydania.

Do sprzedaży trafi także drugi tom Mighty Morphin Power Rangers - Rok drugi. Seria Kyle'a Higginsa wydawana oryginalnie przez Boom przywróciła Power Rangers do świata komiksu. 420-stronicowy tom będzie zawierał kolejne 12 zeszytów serii, które zilustrowali Daniel Bayliss, Daniele di Nicuolo, Jagdish Kumar, Hendry Prasetya i Jonas Scharf.
Informacje o wszystkich komiksach Egmontu znajdziecie na swiatkomiksu.pl. 
 Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar