Lucky Luke i Yakari - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont możemy zaprezentować przykładowe strony z albumów, które trafiły do sprzedaży pierwszego dnia lipca.

Regularnie na rynek trafiają kolejne tomy Lucky Luke'a, nie inaczej jest w tym miesiącu. W księgarniach jest już dostępne nowe wydanie 18.  albumy serii o samotnym kowboju - W cieniu wież wiertniczych. Klasyczny album z 1960 roku stworzony przez René Goscinny'ego i Morrisa po raz pierwszy w Polsce został wydany 9 lat temu, ale teraz po raz pierwszy polski czytelnik może zapoznać się z wersją w dużym formacie.
Drugi album Lucky Luke'a, który ukazał się w tym miesiącu jest Prorok. 68. tom serii został stworzony w 2000 roku przez Patricka Nordmanna i Morrisa. Jedna z ostatnich historii z serii narysowana przez Morrisa nigdy wcześniej nie została wydana po polsku.
Na stanie księgarń dostępny jest także kolejny album serii Yakari. W krainie wilków to 8. album cyklu Deriba i Joba o małym Indianinie i jego zwierzęcych przyjaciołach. Jego cena okładkowa jest o 5 złotych wyższa niż poprzednich tomów.
Informacje o wszystkich komiksach Egmontu znajdziecie na swiatkomiksu.pl. 
 Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ruszyła prenumerata "Giganta Poleca Extra" + grafik na cały rok!

MegaGiga 62 "Dworskie życie" - zapowiedź - dwa bardzo długie komiksy!