Gigant Poleca na wakacje "Przygoda na balkonie" - przykładowe strony

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont przedstawiamy przykładowe strony z Giganta Poleca na wakacje - Przygoda na balkonie, który już jutro pojawi się w kioskach. Natomiast już teraz możecie go zakupić w przedsprzedaży na Egmont.pl.
W wakacyjnym, liczącym 192 strony, wydaniu pojawi się kilkanaście komiksów z kaczkami i myszami, a także wakacyjne porady. Tom będzie różnił się od standardowych Gigantów formatem, który będzie ciut większy. Z poniżej zamieszczonych stron wynika, że publikacja będzie też w innym aspekcie wyróżniała się od standardowych tomów - każda historia będzie opatrzona kolorowym logiem z tytułem, a w dymkach będzie komiksowa czcionka
Więcej informacji o publikacji, w tym szczegółowy skład wydania, znajdziecie w osobnym tekście. Czy was przykładowe strony zachęciły do zakupu wakacyjnego Giganta?
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. Mnie nie muszą zachęcać hehe. Jeśli chodzi o mnie to "Giganty" zawsze będą kupowane w dniu premiery z najwyższą radością. :) A co do stron przykładowych dla mnie rewelacja- w starym stylu jakbym cofnął się w przeszłość. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A i ślicznie prezentują się tytuły.

   Usuń
  2. Oby tylko się go dało gdziekolwiek kupić (po za internetem) ...

   Usuń
  3. Pewnie Empiki będą go mieć, ja na szczęście mam znajomego kioskarza, chociaż i ja odczułem nawet pomimo tego karygodną dystrybucję i musiałem poza ostatnim 2 numery "KD" w Empiku kupować. Szkoda tej brzydkiej czcionki, dużo gorsza od klasycznej.

   Usuń
  4. Właśnie czcionka jest na plus, w końcu zmiana, jest bardziej komiksowo

   Usuń
  5. Kwestia gustu, wolę tę co przez lata była w grubszych wydaniach. To wygląda jakby dostosowali się do czasów, gdzie problemy z czytaniem pewnie są spore.. Ale dobra, najważniejsze, że jest dodatkowy "Gigant"!

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Special 2023-01 "Młody Kaczor Donald: Kroniki młodego Donalda" - zapowiedź nowej serii!

Gigant Poleca Extra 2023-06 "Disney 100" - dziś premiera rocznicowego tomu