Gigant Poleca 225 i Gigant Mamut 32 - wystartowała przedsprzedaż

W ofercie Egmont.pl sukcesywnie pojawiają się Giganty zapowiedziane na kolejne miesiące. Od kilku dni dostępne są dwa kolejne tomy, oba z rabatem 25%.
Już w najbliższy wtorek, 28 lipca premierę będzie miał 225. Gigant Poleca - Wakacyjna katastrofa. W letnim tomie Giganta pojawi się wiele opowieści z kaczkami i myszami, w tym całkiem nowy komiks z Donaldem stworzony przez Faraciego i Cavazzano czy opowieść paragrafowa z Czarnym Piotrusiem Wszystkie historie w jedną całą splecie komiks-ramka. Więcej informacji o zawartości znajdziecie w osobnym tekście.
Natomiast 9 września swoją premierę będzie miał nowy Gigant Mamut - Niesamowite historie. 512-stronicowe wydanie będzie pełne komiksów z paranormalnymi wydarzeniami. Wśród nich ciekawie zapowiadają się m.in. klasyczny komiks Scarpy czy znane z dawnych Gigantów historie Andersena, nie zabraknie też opowieści z Dziobasem, choć w tomie nie pojawi się żaden komiks z Centralną Agencją Paranormalną. Pełen skład jest dostępny w archiwalnym artykule.
Na Egmont.pl dostępne są także najnowsze numery pisma Kaczor Donald, a także kolekcje z komiksami Barksa i Rosy.
Źródło ilustracji: egmont.pl

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Problem z Zombie Bombie i zakazanymi komiksami Barksa i Rosy

Gigant Poleca Extra 2023-08 "Święta na wesoło" - zapowiedź - Faraci, Intini i Nucci