Kacze Opowieści: Woo-oo! - polska premiera 30 marca!

Tak jak można było się spodziewać, pilotażowy, 45-minutowy odcinek nowych Kaczych Opowieści swą premierę będzie miał w Polsce kilka dni przed zaplanowaną na 9 kwietnia premierą serialu. Woo-oo! pojawi się na polskim Disney Channel 30 marca (Wielki Piątek) o godzinie 18:30.
Pilotażowy odcinek serialu wielokrotnie powtarzany w kolejnych dniach, 31 marca pojawi się o 10:00 i 19:30, informacje o późniejszych powtórkach pojawią się w najbliższym czasie.
Na stronie programtv.naziemna.info pojawił się też krótki opis odcinka:
Kaczor Donald zabiera Hyzia, Dyzia i Zyzia do odludnej rezydencji Sknerusa McKwacza. Na miejscu bohaterowie odkrywają rodzinne sekrety i rzucają się w wir przygód. 
Nadal nie jest znana obsada polskiej wersji dubbingowej. W zaprezentowanym w czerwcu zwiastunie głosów użyczyli m.in. Marek Robaczewski (Sknerus), Magdalena Krylik (Tasia) czy Jarosław Boberek (Donald).
W USA na razie wyemitowano 10 odcinków serialu, kolejne pojawią się na wiosnę.
Źródło ilustracji: materiały własne/Disney

Komentarze

 1. Póki co wyemitowano chyba tylko 9 odcinków, w tym jeden podwójny - 45-minutowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podwójny liczę jako dwa. Podczas powtórek będzie on emitowany jako dwa osobne odcinki.

   Usuń
  2. Szkoda że nowe DT ma te same wady co większość produkcji na Disney Channel.

   Usuń
  3. Na przykład jeśli tego fabuła nie wymaga to dorośli są idiotami (poza Sknerusem oczywiście ale przez te żarty z Burrito w odcinku z piramidą myślałem że kompletnie stracę szacunek do ludzi odpowiedzialnych za scenariusz), jest ogólnie dosyć nieprzyjemna atmosfera gdzie bohaterowie mogą się zachowywać jak kompletne dupki i nikt nie wyciąga konsekwencji(lawina) jeżeli nie jest to częścią fabuły odcinka. Poza tym Tasia ma dużo zalet które pochodzą od komiksowych siostrzeńców. Za to z drugiej strony to właśnie Hyzio Dyzio i Zyzio muszą się zmienić ponieważ mają wiele wad... co nie dotyczy Tasi. Myślałem że to właśnie Hyzio będzie dominował wiedzą a nie Tasia! Dyzio to ten odważny... jak nie ma Tasi w pobliżu. A Zyzio ma same wady jak na razie. No właśnie jest ten faworyzm pewnych postaci co mnie strasznie irytuje. No i Śmigacz jest teraz kompletnym idiotą(bardziej niż poprzednio).
   Za to z Zalet:
   1) Najlepsza wersja Donalda jaką kiedykolwiek widziałem.
   2) Sknerus kipi tym co najlepsze z komiksów Rosy.
   3) Ogólny design postaci przypominający Włoskie komiksy.
   4) Osobne charaktery siostrzeńców nawet się przyjmują.
   5) Faktyczna fabuła przez cały sezon.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela