90 zł za pakiet kolekcji Dona Rosy od Fantagraphics!

Początkowo planowałem napisać artykuł o wszystkich zapowiedzianych przez Fantagraphics na jesień komiksach Disneya. Taki artykuł się pojawi, ale w późniejszym terminie, na razie napiszę o jednej z nowości i wyjątkowej promocji na nią.
Już jesienią Fantagraphics wyda ostatnie tomy kolekcji Rosy w tym pakiet zbierający 9. i 10. tom kolekcji. W środku pakietu znajdzie się ok. 300 stron komiksów z Rosy z końca kariery między innymi niewydana w Polsce dylogia o Trzech Cabelleros. Z powodu błędu cenowego obecnie pakiet można zakupić w przedsprzedaży na Book Depository za jedyne 90 zł. Są to dwa pięknie wydane tomy w rewelacyjnej cenie! 
Przesyłka z Book Depository jest darmowa.
Źródło ilustracji: bookdepository.com

Komentarze

 1. Dzięki za informację. Już zamówiłem. Mam nadzieję, że dzień przed premierą nie anulują zamówienia, tak jak już raz mi się zdarzyło przy zakupie jednego z wcześniejszych tomów. Zamówiłem i zapłaciłem w przedsprzedaży, dzień przed premierą anulowali zamówienie i zwrócili pieniądze, a następnego dnia pojawiła się nowa oferta, tyle że już o kilkadziesiąt złotych droższa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że zamówionego długo przed premierą Gottfredsona 11+12 Book Depository mi wysłało.

   Usuń
 2. Pamiętam tę okładkę z ostatniego numeru KD sprzed zmiany formuły w 2001 roku. Nie wiedziałem, że autorem jest Rosa

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka