Opisy kolejnych odcinków "Kaczych Opowieści"

Dwa tygodnie temu na amerykańskim Disney XD pojawił się pierwszy godzinny odcinek nowych Kaczych Opowieści. Zebrał on doskonałe recenzje zarówno wśród fanów jak i krytyków, a ostatnia scena odcinka zapowiedziała wątek, który prawdopodobnie będzie się ciągnął przez cały sezon. Teraz fani muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ emisja kolejnych odcinków rozpocznie się dopiero we wrześniu, w 30. rocznicę premiery oryginalnego serialu. Dziś poznaliśmy opisy kolejnych trzech odcinków, które będą miały premierę we wrześniu na amerykańskim Disney XD.

Daytrip of Doom! - 23 września, 13:00 (polskiego czasu)
The nephews take Webby to Funso’s Fun Zone and have a dangerous run-in with the Beagle Boys. Margo Martindale (“The Americans”) recurs as Ma Beagle.
Siostrzeńcy zabierają Tasię do Strefy Zabawy Funsa i walczą z niebezpiecznymi Braćmi Be. Margo Martindale w roli Mamy Be.
The Great Dime Chase! - 23 września, 13:30
Louie accidentally spends Scrooge’s Number One Dime and turns to mad inventor Gyro Gearloose for help to get it back, while Dewey and Webby become entangled in a conspiracy.
Zyzio przypadkowo wydaje Pierwszą Dziesięciocentówkę i prosi o pomoc szalonego wynalazcę Diodaka w celu odzyskania monety. Tymczasem Dyzio i Tasia zostają uwikłani w spisek.
The Beagle Birthday Massacre! - 30 września, 13:00
After crashing Ma Beagle’s birthday party, Webby and new mysterious friend Lena must fight their way through Beagle Boy turf to get back home.
Po zrujnowaniu przyjęcia urodzinowego Mamy Be, Tasia i jej tajemnicza przyjaciółka Lena próbują wrócić do domu. Na ich drodze stoją Bracia Be.
Łącznie pierwszy sezon Kaczych Opowieści będzie składał się z 21 odcinków półgodzinnych oraz 2 specjalnych godzinnych. Na razie nie wiadomo kiedy serial zadebiutuje w Polsce.
źródło ilustracji: facebook.com

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka