Życzenia wielkanocne 2017

WESOŁYCH, ZDROWYCH, SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 
I SMACZNEGO (oby nie kwadratowego) JAJKA
życzy redakcja Kaczej Agencji Informacyjnej i Centrum komiksów Disneya
źródło ilustracji: Inducks

Komentarze

 1. Dzięki za życzenia i Twoją pracę. Tobie również wszystkiego co najlepsze (oczywiście także wszystkim kaczkofanom). Bardzo rzadko dokonuję gdzieś wpisu, ale tu po prostu warto. Od lutego składam codziennie kilka wizyt, w celu przeczytania nowych informacji o kaczych komiksach. A do do kwadratowego jajka był onegdaj taki dodatek w "Kaczorze Donaldzie" (foremka), więc kto wie. :D Pozdrawiam, Tomek (kaczkofan od 20 lat i 2 miesięcy :D).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za miłe słowa i przy okazji zapraszam na naszego fanpage'a "Centrum komiksów Disneya" na Facebooku, ponieważ tam czasem pojawiają się dodatkowe zdjęcia czy przypomnienia o ukazywaniu się nowych tytułów. Oczywiście na blogu cały czas ukazują się newsy i recenzje, ale wolę nie zawalać bloga pojedynczymi zdjęciami.
   Kwadratowe jaja stały się słynne po komiksie Barksa "Lost in the Andes", uznawanego za jeden z najlepszych komiksów z historii. Tak samo jak wiele innych klasyków Barksa nie wyszedł w Polsce.
   Pozdrawiam, Radek (kaczkofan od 15 lat).

   Usuń
  2. Co ciekawe sam Duck Man zapytany o swoje ulubione własnego autorstwa komiksy wymienił właśnie : Lost in Andes i In the Old California, a z tenpagerów : Jajecznicę Wielką (słowa takie padły choćby w tym wywiadzie Barksa z Gottfredsonem).

   Usuń
  3. Zapomniałem dodać : kaczkofan od 12 lat :)

   Usuń
  4. Zacne staże panowie. :) Mój niestety miewał okresy uśpienia, ale to na szczęście już przeszłość. :) Konta na fb nie mam, jakoś nie przepadam za portalami społecznościowymi. Zbyt odbiegły od swej pierwotnej roli. Kiedyś jak dokompletuję wszystkie kacze komiksy wydane w Polsce (KG,GP,MG,GM prócz dużej ilości KD reszty niewiele już brakuje) to zapewne poszukam tych, które nie zostały wydane w Polsce, a cieszą się wysoką renomą. Bardzo mnie cieszy, że są jeszcze miejsca poświęcone tej tematyce. Chociaż "zamach" na Giganta, że teraz wydawany AŻ co 2 miechy, to zabolał okrutnie. Miesiąc to akurat, akcja z pismem KD zrozumiała z racji dzisiejszych czasów. (dzieciaki za dużo czasu spędzają przy kompie, pięknie boiska i inne ciekawe możliwości, o których kiedyś się marzyło teraz są w ogóle niewykorzystywane..) Ostatni raz tak było w 1997 i te parę tomów na rok to nie było zbyt fajne. A teraz znów takie coś.. No nic, mam nadzieję, że z czasem sytuacja się poprawi. Pozdrawiam, Tomek.

   Usuń
 2. Jajecznicy wielkiej dla wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych dla wszystkich kaczkofanów! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. 27 yrs old Geologist II Jamal Govan, hailing from Campbell River enjoys watching movies like Prom Night in Mississippi and Photography. Took a trip to Teide National Park and drives a Beretta. link do strony internetowej

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka