Seria "Duck Avenger" (PKNA) od IDW zawieszona do odwołania!

Niestety okazało się, że start nowej serii komiksowej - DuckTales to niejedyna zmiana w wydawaniu komiksów Disneya przez IDW. Zgodnie z informacją od Davida Gersteina (redaktor pism Disneya w IDW) zaplanowany na czerwiec Duck Avenger #5  będzie ostatnim numerem serii przed zawieszeniem. Z powodu rosnących cen papieru seria zostanie zawieszona do odwołania.
W Duck Avenger były przedrukowane komiksy z włoskiej serii Paperinik New Adventures, jednego z najlepszych cyklów komiksów Disneya, cenionej przez fanów z całego świata za dojrzałe spojrzenie na Superkwęka. Seria oryginalnie składa się z 52 zeszytów, oznacza to, że tylko niewielka część serii zostanie wydana przez IDW. Wydawnictwo przerywa wydawanie serii zanim na dobre się rozpoczęła, ponieważ europejscy fani za najlepsze uznają późniejsze komiksy z serii.
O wszystkich zmianach w komiksach Disneya wydawanych przez IDW, a także o zapowiedziach od innych wydawnictw napiszemy na początku maja w cyklu preorder.

źródło ilustracji: materiały prasowe - IDW Publishing

Komentarze

 1. Szkoda :( Naprawdę wkręciłem się w tą serię... Wielka szkoda, żadna przerwana seria mnie tak nie zasmuciła. Gdzieś po angielsku można to czytać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj możesz przeczytać po angielsku http://duckavenger.blogspot.com/

   Usuń
  2. Super, dzięki! Właśnie chciałem o to pytać!

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)