Życzenia noworoczne 2017

Z okazji dziś kończącego się roku 2016, chciałbym podziękować wam głównie za to, że czytacie Kaczą Agencją Informacyjną i to w coraz szerszym gronie.
W tym roku blog zanotował ok. 90 000 wyświetleń, jest to wynik o ponad 100% lepszy niż w poprzednim roku, a grudzień był pierwszym miesiącem w którym blog zanotował ponad 10 tysięcy wyświetleń. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziecie równie chętnie odwiedzać Kaczą Agencję Informacyjną.
Trudno teraz stwierdzić jak będzie wyglądała sytuacja komiksów Disneya w Polsce w przyszłym roku. Ten rok choć był pierwszym w którym Kaczor Donald był miesięcznikiem, to jak się ostatecznie okazało się nie był aż taki zły. W przyszłym roku będziemy musieli się zmierzyć z kolejną zupełnie nową sytuacją - Gigant Poleca będzie ukazywał się jako dwumiesięcznik. Reszta pism - prawdopodobnie będzie wychodzić tak samo jak w tym roku. Jednak istnieje pewna szansa, że Egmont, a może jakieś inne wydawnictwo przygotuje coś specjalnego. Szansa ta nazywa się nowe Kacze Opowieści, serial zadebiutuje latem przyszłego roku, a już newsy z nim związane są jednymi z najczęściej odwiedzanych na blogu. Także mam nadzieję, że któryś z polskich wydawców zauważy wydawaną we Francji z serię, gdzie znani autorzy tworzą komiksy Disneya (tacy jak Trondheim czy Loisel).
Czego możecie spodziewać się na łamach bloga w przyszłym roku? Nadal będę publikował recenzje MegaGiga i Giganta Mamuta, a także wybranych (a może uda się wszystkich) Gigantów, a czasem pojawi się jakaś recenzja zagranicznej publikacji. Z komiksów niedisnejowskich pewnie pojawią się recenzje takich serii jak Lucky Luke, Asteriks, Kajko i Kokosz, Lil i Put, Tymek i Mistrz, Sprycjan i Fantazjusz. Oprócz tego pojawi się jak zawsze sporo newsów, mam nadzieję że uda mi się stworzyć więcej ciekawostek i artykułów niż w tym roku. Sporo też poświęcę miejsca nowym Kaczym Opowieściom, a może pojawią się też recenzje klasycznych odcinków.
Cały czas zachęcam do zerkania nie tylko na bloga, ale także na fanpage - Centrum Komiksów Disneya, gdzie niektóre informacje pojawiają się szybciej niż na blogu. 
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
życzy Kacza Agencja Informacyjna i Centrum Komiksów Disneya
źródło ilustracji: Inducks/materiały własne

Komentarze

  1. 37 year-old Business Systems Development Analyst Jedidiah Babonau, hailing from Mount Albert enjoys watching movies like "Time That Remains, The" and Board games. Took a trip to Timbuktu and drives a Maserati Tipo 61. porada

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar