"Kacza gwiazdka: Święta u Mikiego" - w piątek polska premiera

Myszka Miki to tworzony od 2013 roku serial animowany, który składa się z 5-minutowych odcinków opowiadających o Mikim, Goofym, Donaldzie i innych bohaterach Disneya, do tej pory wyprodukowano 57 odcinków.
W najbliższy piątek (16 grudnia) na polskim Disney Channel o 18:00 odbędzie się premiera specjalnego świątecznego, 25-minutowego odcinka serialu - Kacza gwiazdka: Święta u Mikiego. W świątecznym odcinku oprócz głównych postaci pojawią się także Sknerus McKwacz, Hyzio, Dyzio i Zyzio, Ludwik Von Drake, Gęgul Gęg i Święty Mikołaj. Będzie to pierwszy odcinek w którym w oryginalnej wersji językowej Sknerusowi nie użyczył głosu niedawno zmarły Alan Young.
Odcinek zostanie też wyemitowany 18 grudnia na Disney XD o 8:05.
Przy okazji chciałbym zauważyć, że to nie pierwszy odcinek serialu w którym pojawi się Sknerus, który wcześniej wystąpił w dwóch odcinkach - Pierwsza miłość Goofy'ego i Nie. Oba udostępniamy poniżej z polskim dubbingiem. W obu odcinkach Sknerusa dubbingował Marek Robaczewski, reżyser polskiego dubbingu serialu, a także syn Eugeniusza Robaczewskiego, który użyczał głosu Sknerusowi w pierwszym dubbingu Kaczych Opowieści. W drugim z odcinków Siostrzeńców dubbingowała Lucyna Malec, która użyczyła im głosu także w drugim dubbingu KO.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru