Pierwszy zwiastun nowych "Kaczych Opowieści" + data premiery

Od kilku miesięcy Disney sukcesywnie zamieszczał kolejne informacje odnośnie nowych Kaczych Opowieści. Portalowi ew.com udało się dowiedzieć, że premiera serii jest planowana na lato 2017. Na dodatek ogłoszono, że pierwszy sezon będzie składał się z 21 półgodzinnych odcinków i 2 specjalnych godzinnych.
Oprócz tego Disney dziś udostępnił kolejny obrazek reklamujący serię (zamieszczony powyżej), pierwszy w którym możemy zobaczyć Śmigacza McKwaka, a także pierwszą zapowiedź wideo nadchodzącej serii (zamieszczona poniżej).
A co wy na razie sądzicie o nowych Kaczych Opowieściach? Nadal na nie czekacie? W komentarzach chętnie poznam wasze spostrzeżenia odnośnie nowej serii.
Źródło ilustracji: ew.com

Komentarze

 1. Ciężko coś powiedzieć odnośnie serii której nie widzieliśmy nawet 1 odcinka jeszcze.Jednak jak zaznaczałem pod wcześniejszymi newsami-grafika mnie odrzuca(może nie jest to super brzydkie ale mnie się nie podoba ten styl),wolałbym gdyby zrobili ją bardziej "komiksową" czyli tak jak dawne "Kacze opowieści". Jednak ciągle mam nadzieje,że fabuła,humor i cała reszta będzie trzymać taki poziom,że przeboleje tą szatę graficzną i odrzucę ją na dalszy plan.Jeżeli resztę też zepsują na jeden lub więcej sposobów...cóż wtedy moja przygoda pewnie się skończy po kilku odcinkach (dam szanse i obejrzę przynajmniej ze 4-5 by nikt mi nie zarzucił,że skończyłem po pierwszym a dalej było tylko lepiej)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odnośnie fabuły [nie podawałem tego nigdzie, bo chciałem o tym cały artykuł zrobić] - scenarzyści znają komiksy Barksa i Rosy i niektóre komiksy europejskie, więc nie powinno być źle.

   Usuń
  2. Ciekawi mnie ten Rosa zwłaszcza,ponieważ w ,,starych" Kaczych Opowieściach nie było nawiązań do jego twórczości (poniekąd bo jego dorobek komiksowy był wtedy mniejszy i dopiero zaczynał ). Ja czekam z niecierpliwością na 2017r. Swoją drogą ten zwiastun bardzo krótki :)

   Usuń
 2. Mnie ta kreska tak jakoś odrzuca, ale kurcze skoro scenarzyści znają Barksa i Rose to naprawdę może być dobre :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o czołówkę, to bardzo bym chciał, żeby Kuba Jurzyk ją zaśpiewał. Jakby ktoś go nie kojarzył, to śpiewał piosenkę "Na drodze tej" z "Vaiany". Full openning "Biedronki" i dwie piosenki z "Lwiej straży" (jedna chyba pojawia się na napisach końcowych.
  Poniżej linki do coverów w jego wykonaniu

  https://www.youtube.com/watch?v=APnGVolzWO4
  https://www.youtube.com/watch?v=8JJwCOjPMYU
  https://www.youtube.com/watch?v=NohCfUB4-Z8

  i jeszcze taka parodia z okazji miliona wyświetleń "Zrobię z was mężczyzn" Mówię wam: ubaw po pachy :-)
  https://www.youtube.com/watch?v=gPvoEvyFFQQ

  Jest powiązany z Disneyem, więc chyba jest to prawdopodobne...

  -Kleszcz-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety polski dubbing "Kaczych Opowieści" prawdopodobnie zrobi (jak większość dubbingów Disneya) SDI [wymawiaj: esdiaj].
   Czytaj: może być różnie.
   Miejmy nadzieję, że będzie dobrze i obędzie się zarówno bez wpadek przy wyborze obsady jak i tłumaczeniu odcinków.

   Usuń
  2. Szkoda, że Robaczewski już nie żyje. Ciężko mi jest pogodzić się z myślą, iż Sknerusa będzie dubbingował kto inny, ale kto wie... może wyjdzie mu to równie dobrze :)

   Usuń
  3. Ja nie wiem co wy macie do Złotnickiego (nowy dubbing), wyszło mu to NAPRAWDĘ dobrze.
   Ale Złotnicki też raczej nie będzie dubbingował Sknerusa.

   Usuń
  4. Ja nie tyle mam coś do Złotnickiego (obejrzałem z nim kilka odcinków i nie wyszło mu to źle) co po prostu Robaczewski mi bardziej pasuje i słuchając nowego dubbingu nie czuje, że wyszło to źle, ale przyzwyczajony do starszej wersji odczuwam jakiś taki niedosyt (nawet nie wiem jak po nazwać :P ). Po prostu stara wersja bardziej mi odpowiada i ciężko mi jest przenieść się na nową ;)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!