Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - zapowiedź - Pastrovicchio, Faraci i Rodriques

30 sierpnia do sprzedaży trafi szósty w tym roku Gigant Poleca - Cyberigrzyska. W poprzednim tygodniu prezentowaliśmy okładkę wydania, a dziś w końcu możemy podać, jakie komiksy pojawią się w środku wydania. Sierpniowy tom nie zapowiada się na najlepsze wydanie w dziejach, ale parę interesujących historyjek będzie można znaleźć.
Tom będzie kopią sierpniowego wydania niemieckiego Lustiges Taschenbuch.  

 Zdecydowanie najciekawszym elementem wydania będzie komiks napisany i narysowany przez Alessandro Pastrovicchio, który liczy 94 strony i opowiada o Mikim i Protoniku Bip-Bip. Co możecie zobaczyć na przykładowych stronach poniżej, historia jest narysowana z ogromnym rozmachem, więc można się spodziewać naprawdę ciekawego komiksu.

Niestety pozostała część tomu już nie wygląda aż tak ciekawie. Wydanie rozpocznie nowy komiks nawiązujący do okładkowej tematyki, w wydaniu pojawią się też trzy krótkie historie napisanego przez Tito Faraciego, świetnego włoskiego scenarzystę komiksów z kaczkami, jedna z nich, z Diodakiem w roli głównej została narysowana przez Guerriniego. Poza tym w tomie pojawią się historie o Sknerusie, Donaldzie, a także niezbyt długi komiks o Superkwęku.

Warto przy okazji wspomnieć, że w przyszłym tygodniu do sprzedaży trafią dwa Giganty - w zwykłym Gigancie znajdziecie wiele ciekawych słonecznych opowieści, a głównymi bohaterami Giganta Poleca Extra będą Młodzi Skauci. 

źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka