Wystartowała prenumerata "Kaczora Donalda"!

Do prenumerat Giganta Poleca i Giganta Poleca Extra, dołączyła prenumerata Kaczora Donalda! Fani o to pytali od lat, a w końcu Egmont udostępnił taką opcję.

Od teraz w taki sam sposób jak wydania w kieszonkowych formatach, możecie też prenumerować pismo wydawane w większym formacie. Cena prenumeraty wynosi 135,92 zł, czyli za numer zapłacicie w niej 16,99 zł, tyle samo ile w kiosku.

W ramach prenumeraty otrzymacie darmową dostawę do domu, a pierwsze 100 subskrybentów dostanie dodatkowy prezent - archiwalny tom Giganta lub innej kieszonkowej serii. Warto także pamiętać, że jeśli cena pisma wzrośnie, to prenumeratorzy otrzymają numery po starej cenie.

źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

 1. Kupione. To się akurat opłaciło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taniej Kd się nie kupi. A tu z dostawą, nie trzeba szukać po kioskach czy empikach

   Usuń
  2. Da się taniej - strona internetowa empiku i zakup przez cashback. Plus można jeszcze kupić karte podarunkową na alerabat i można jeszcze taniej.

   Usuń
  3. Chyba jakieś ułamki procent? Musisz spore sumy wydawać żeby to się opłaciło. Ile realnie oszczędzasz na KD i ile musisz wydać żeby tę kwotę oszczędzić?

   Usuń
 2. Ciekawe w jakim stanie będą dostarczane

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe a dzisiejszy KD też bez folii bez zabezpieczeń, wąż przyklejony taśmą do okładki. Ku rozpaczy wszystkich rozżalonych nawet z powodu pyłku, który ośmielił się osiąść na ich świętym komiksie.

   Usuń
 3. fajnie

  gdyby jeszcze zrobili prenumeratę zbiorczą, żeby nie trzeba było kombinować z trzema, to już w ogóle luksus

  OdpowiedzUsuń
 4. Mocno słaba ta prenumerata. Żadnej zniżki, ten bonus też nieszczególny. Lepiej chyba 8 razy w roku przejść się do kiosku / saloniku prasowego, niż ryzykować zniszczone lub niedostarczone egzemplarze.

  OdpowiedzUsuń
 5. "archiwalny tom Giganta lub innej kieszonkowej serii"

  może Donald i spółka :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka