Znamy szczegółowe informacje o komiksie Marvela ze Sknerusem!

19 czerwca do sprzedaży trafi Uncle Scrooge and the Infinity Dime, pierwszy w historii komiks ze Sknerusem wydany przez Marvel Comics. Informowaliśmy o tym kilka tygodni temu, ale dziś poznaliśmy nowe szczegóły odnośnie wydania. Wiemy, ile komiks będzie miał stron, ile wyniesie jego cena, a także kto narysował dodatkowe wariantowe okładki. Wśród nich znalazło się kilka naprawdę dużych nazwisk.

64-stronicowe wydanie będzie kosztować 7,99 $. W środku numeru znajdzie się komiks napisany przez Jasona Aarona, świetnego twórcę marvelowskich historii, a zilustrowany przez ekipę zdolnych włoskich twórców komiksów Disneya - Motturę, D’ippolito, Mangiatordiego, Pastrovicchio i Perissinotto, a także przedruk pierwszej historii ze Sknerusem stworzonej przez Barksa, czyli Wielkiej niedźwiedzcy

Za dwie główne okładki odpowiedzialni byli Lorenzo Pastrovicchio i Alex Ross, natomiast wariantowe okładki przygotowali m.in. Frank Miller, Ron Lim, Peach Momoko, John Romita Jr., Skottie Young, Elizabeth Torque, Gabriele Dell’Otto, J. Scott Campbell, Joe Quesada, Walter Simonson i Steve McNiven. Warto podkreślić, że dostępność niektórych wersji może być ograniczona. Poniżej i obok znajdziecie wybrane ilustracje okładkowe.

Na ten moment nie wiemy, jak będzie wyglądać dostępność komiksu w Polsce. Zwykle amerykańskie zeszytówki są dostępne w Atom Comics i Azylu Komiksu, ale czasem zdarzało się, że tytuły z bohaterami Disneya miały ograniczoną dostępność w Europie. Najpewniej w ciągu najbliższych dni wszystko powinno się rozjaśnić. 

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Marvel Comics

Komentarze

 1. Czyli jeszcze przed sprzedaż się nie zaczęła ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście bez zaskoczenia - ta od Romity Juniora jest najgorsza. 😅

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kwestia gustu, dla mnie jest na drugim miejscu po Elizabeth Torque

   Usuń
 3. Dell'Otto, Torque i Momoko na plus.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślicie ze wydadzą to kiedyś po Polsku? Czy tu w ogóle jest szansa żeby to wydali w serii Gigantów / Mamutów itp czy to by był osobny komiks z Marvela?

  OdpowiedzUsuń
 5. lekki offtop. czy ktoś kompetentny moze dodac 3 tom włoskiego skarbca do inducks? :) ja umiem tylko korzystać z własnej listy

  OdpowiedzUsuń
 6. już są na atom comics. najtansze za 30 zeta. preorderek juz poleciał :) szkoda, ze najlepsza okladka kosztuje az 60 :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja kupiłem, jestem dziwny oceniam komiks po okładce i eksponuje go na półce;) wiec z transportem 80 zł raz się żyje ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. a propos eksponowania na półce. poleca ktoś jakieś fajne półeczki/regały albo chociaż boxy do przechowywania gigantów? chodzi o mebelki w wymiarach, które nie zmarnują przestrzeni np. pustą kilkucentymetrową szparą nad tomami. :) z góry dzięki za konstruktywne podpowiedzi bracia kaczkofani :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobre pytanie, podpinam się, może jeszcze ktoś podpowie Polkę albo jakiś inny mebel / regał na Barksa i Rosę?

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka