Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - dziś premiera - Fecchi, Ferraris, Michelini

Dziś do sprzedaży trafił kolejny Gigant Poleca. 246. tom serii, którego tytuł to Tajemnicza świątynia, może prezentuje się blado w porównaniu z kilkoma tomami z ostatnich miesięcy, ale nie oznacza to, że w środku nie znajdziecie ciekawych komiksów. Natomiast okładkę zdobi ilustracja nawiązująca do Indiany Jonesa. Tom jest też dostępny na Egmont.pl
Wydanie jest kopią majowego wydania niemieckiego Lustiges Taschenbuch.  

Co już widać po samej okładce, w wydaniu znajdziecie co najmniej parę podróżniczych opowieści. Tom otwiera historia narysowana przez Fecchiego o Donaldzie, który przeżywa przygody na łonie natury. Na łonie natury swoje przygody często mają też Młodzi Skauci, to właśnie o ich wyprawie opowiada najdłuższy komiks, 48-stronicowa historia Vaccy i Ferraciny. Nie brakuje też historii z Indianą Goofsem, brak komiksu z jego udziałem w takim tomie byłby sporym faux-pas.

W tomie znajdziecie też komiks o Kaczencji i drukarce 3D, przedrukowana została też krótka historia narysowana przez Luciano Gatto, legendarnego rysownika komiksów Disneya, który przez kilka dekad pracował nad historiami Disneya. Tom natomiast zamyka historia o Sknerusie, który w postaci perfum próbuje sprzedać dodatkowy czas.


Cały czas jest dostępna prenumerata Giganta, także w wersji z plecakiem. W tym miesiącu, a dokładnie dzisiaj poza Gigantem Poleca pojawił się też Gigant Extra, jest to 3. tom miniserii Galaxy składającej się z historii o tematyce SF. Kolejny tom regularnego Giganta pojawi się 1 września, na razie Egmont nie udostępnił o nim informacji, ale możemy już w tej chwili zagwarantować moc wrażeń.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. Kiedy następny gigant poleca

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawe, bo ja akurat dostalem z egmontu juz 3 maile o przelozonych datach premier wszystkich nadchodzacych kaczorow - gigant poleca, galaxy i megagiga. wszystkie przelozone na przelom lipca i sierpnia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. System Egmont.pl automatycznie je wysyła. Gigant i Gigant Extra dziś się pojawiły w kioskach, oraz dziś, opcjonalnie jutro/pojutrze, pojawiają się w sklepie Egmontu.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru