Czarodziejki W.I.T.C.H.: Księga 10 - przykładowe strony

Pod koniec przyszłego miesiąca, 23 sierpnia, do sprzedaży trafi dziesiąty tom nowej edycji Czarodziejek W.I.T.C.H. W nim znajdą się opowieści o magicznych dziewczynach, które zamykają piąty podcykl całej serii. Będzie to tom liczący 444 stron, którego cena okładkowa wyniesie 129,99 zł. Dzięki uprzejmości wydawnictwa już dziś możemy zaprezentować przykładowe strony z publikacji, a komiks możecie zamówić m.in.na Egmont.pl

W tomie znajdą się komiksy oryginalnie wydane w numerach 113-126 magazynu, które opublikowano w Polsce pomiędzy sierpniem 2007 a lutym 2008, czyli Wyspa wspomnień, Złudzenia, W paszczy świata, Powietrze i ziemia, Świat w księdze, Między wierszami i Rozstania i powroty.  

 Łącznie seria o Will, Irmie, Taranee, Cornelii oraz Hay Lin składa się z 139 komiksów oryginalnie wydanych pomiędzy 2001 a 2012 rokiem. Przy cyklu stworzonym przez Elisabettę Gnome na zlecenie Disney Publishing Worldwide, który stał się bestsellerem na całym świecie, pracowało wiele twórców znanych z kaczych i mysich komiksów m.in. Francesco Artibani, Teresa Radice, Bruno Enna, Gianluca Paniello, Graziano Barbaro, Paolo Campinoti i Giada Perissinotto. Na ten rok zaplanowano jeszcze dwa tomy - i w listopadzie pojawi się jedenasty tom reedycji jak i tom z nową historią, prawdopodobnie wersją mangową.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na Egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru