Życie i czasy Sknerusa McKwacza - PRZYKŁADOWE PLANSZE!

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont Polska publikujemy przykładowe plansze ze środka nowego wydania Życia i czasów Sknerusa McKwacza. Komiks zostanie wydany 7 grudnia w cenie 99,99 zł.
Tom będzie miał 448 stron i zawierał praktycznie wszystkie komiksy z nagrodzonej Eisnerem serii Dona Rosy. Wydanie będzie zawierało rozdziały główne cyklu, a także wszystkie rozdziały dodatkowe i dwa komiksy związane z cyklem oraz kilkadziesiąt stron artykułów. O zawartości tomu pisaliśmy więcej tutaj. Natomiast o nawiązaniach w ŻiCSM do komiksów Barksa przeczytacie tutaj.
Ze swojej strony mogę tylko skomentować okładkę, na której pojawiło się logo akcji związanej z 70. rocznicą stworzenia Sknerusa... logo, którego użyto tylko na okładce tego wydania i w listopadowym Kaczorze Donaldzie.
  Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. Ja natomiast mogę skomentować czwartą planszę. Highland Games jeszcze mogę zrozumieć jako nazwę własną, ale pozostawienie Score Card ze strony Egmontu jest dla mnie niezrozumiałe. Nie sądzę, że traktują okładki Rosy z taką świętością, więc o co chodzi? Podmienienie napisu, który nie znajduje się w dymku jest już takim problemem?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka