Życzenia noworoczne 2018

Minęło kolejne 365 dni, dziś kończy się rok 2017, a już za kilka godzin zacznie się rok 2018. Ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim czytelnikom Kaczej Agencji Informacyjnej. Bez was nie byłoby tego bloga.
2017 rok był według mnie przełomowy dla KAI z kilku względów.
Na pewno ze względu na wyświetlenia, które zostały zanotowane na blogu. W tym roku KAI wyświetlono ponad 210 tys. razy co jest wynikiem o 130% lepszym od zeszłorocznego. Na pewno sukcesowi bloga jak i fanpage'u pomogła premiera nowych Kaczych Opowieści jak i wydane przez Egmont albumy.
Przełomem też była zmiana wyglądu bloga. Z dość topornego wyglądu udało się przejść do znacznie lepszej wersji, przy okazji zachowując wszystkie wcześniejsze funkcjonalności.
Dodatkowo udało się przygotować kilka naprawdę dobrych artykułów. Oprócz kolejnych list z cyklu TOP 10 (np. o komiksach Ferioliego czy mitach związanymi z komiksami Disneya) na blogu pojawiło się też kilka artykułów związanych z ŻiCSM. Wart jest też odnotowania fakt, że na blogu pojawiły się dwa artykuły autorstwa Macieja Kura.
Na początku roku także udało się zamienić recenzje całych wydań komiksów Disneya na cykl Dobre komiksy Disneya w którym opisuje wybrane najlepsze historie ukazujące się w Polsce. Szkoda, że z różnych względów pojawiło się kilka recenzji mniej niż planowałem.
Niestety są rzeczy, których nie udało się zrealizować. Miało pojawić się więcej newsów o nowych Kaczych Opowieściach, nadal artykuły o seriach od Fantagprahics są w planach, a także nie pojawiła się żadna recenzja amerykańskiego komiksu, choć parę planowałem.
Co dalej? Mam nadzieję, że w 2018 roku będę dostarczał jeszcze więcej ciekawych artykułów jak i recenzji. Liczę też na to, że uda się w pełni wykorzystać szanse przed blogiem jaką jest polska premiera Kaczych Opowieści. Osobiście też liczę, że Egmont w końcu wyda długie komiksy Barksa.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
życzy Kacza Agencja Informacyjna 

Komentarze

  1. Dzięki za tę pracę, zdrowia i spokoju w nowym roku- aby kolekcje komiksów dalej cieszyły i tak jak kiedyś dalej czekało się na kolejne wydania (zwłaszcza, że są coraz rzadsze..niestety). Pozdrowienia i najlepsze życzenia dla wszystkich prawdziwych miłośników kaczych komiksów, Tomek.

    OdpowiedzUsuń
  2. Również wszystkiego dobrego w 2018 r dla wszystkich czytelników bloga :-) Oby Egmont w końcu wydał Barksa :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Twoja strona jest pierwszą i najważniejszą, z której czerpię informację na temat kaczych i mysich komiksów. Dzięki za pracę i czas, który poświęcasz na jej tworzenie. Wszystkiego dobrego w nowym roku.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka