Nowa czołówka "Kaczych Opowieści"! Serial zadebiutuje 12 sierpnia w USA!

Disney na swoim fanpage'u na Facebooku ogłosił datę amerykańskiej premiery Kaczych Opowieści. Serial zadebiutuje już 12 sierpnia na Disney XD! Tego dnia o 12:00 zostanie wyemitowany pierwszy dwuczęściowy odcinek serialu. Natomiast regularna emisja serii rozpocznie się 23 września.
Wraz z informacją o dacie premiery została zaprezentowana czołówka nowej serii. Słowa piosenki czołówkowej pozostały bez zmian, a intro nie wygląda gorzej od oryginalnego, czuć w nim klimat i oryginalnego serialu jak i klasycznych komiksów.


Nie spodziewałem się, że intro będzie wykonane aż tak dobrze. Miałem nadzieję, że czołówka będzie co najmniej dobra, ale jest doskonała. Świetna animacja, spory dynamizm, a także trwa aż minutę co jest nietypowe dla obecnych animacji. Jednak największą gratką dla fanów komiksów Disneya są nawiązania do obrazów olejnych Carla Barksa (twórcy postaci m.in. Sknerusa, Gogusia, Diodaka).
źródło ilustracji: materiały prasowe - Disney, Inducks

Komentarze

  1. SUPER CZOŁÓWKA! Animacja jest genialna i to, jak były narysowane te komiksowe kadry, to było genialne! Wokalnie też przyswoicie (mam nadzieję, że polska wokalistka też będzie dobrze brzmiała).
    Spróbowałem obejrzeć z szybkością 0.25 i nie żałuję tej decyzji. Dzięki temu można dostrzec to, czego niełatwo można dostrzec przy normalnej szybkości.

    -Kleszcz-

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten nowy styl graficzny w porównaniu do starego to jakaś fuszerka. Serio, całość bardziej przypomina gry flashowe z poprzedniej dekady niż animację Disneya.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar