Goguś, Diodak, Złotka i Granit Forsant w nowych "Kaczych Opowieściach"!

Od dawna było wiadomo, że nie licząc głównych postaci w nowych Kaczych Opowieści pojawi się wiele postaci drugoplanowych znanych z oryginalnej serii i komiksów. Dziś na portalu ew.com Disney zaprezentował kilka postaci, które pojawią się w nowej serii.
W nowej serii pojawią się ponownie Goguś (Paul F. Tompkins), Diodak (Jim Rash), Złotka O'Gilt (Allison Janney), Granit Forsant (Keith Ferguson), a także Bracia Be (Eric Bauza) z Mamą Be na czele (Margo Martindale).
Serial zadebiutuje w USA w sierpniu.
Natomiast już jutro o 7:25 na polskim Disney Channel zostanie wyemitowana zapowiedź Kaczych Opowieści. Być może w trakcie jej poznamy polską obsadę serialu. Więcej o zapowiedzi pisaliśmy wcześniej.
 Źródło ilustracji: ew.com

Komentarze

 1. Staram się być obiektywny w stosunku do nowych KO(większość grafik mi się podoba w sumie), ale...nowy Granit jest eee brzydki, bez klimatu i... no ogólnie beee ;) Nie wiem jak to inaczej wyrazić ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Błagam,niech w dniu premiery Disney obwieści,że ta grafika to był taki żart marketingowy by właśnie dużo ludzi o tym mówiło.I niech się okaże,że są normalne rysunki w stylu starych KO...błagam...

  OdpowiedzUsuń
 3. Goguś - ciekawie wygląda
  Złotka - w ogóle nie podobna (taka za młoda)
  Forsant - jakiś okrutny żart
  Diodak - ciekawa interpretacja
  Bracia Be - nieźle wyglądają

  Ogólnie to jestem dobrej myśli :-)

  -Kleszcz-

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar