Dwa "Giganty" w cenie jednego - promocja w salonach Empik

Wydawnictwo Egmont przygotowało atrakcyjną ofertę dla osób nieposiadających Gigantów z poprzedniego roku w swojej kolekcji. W salonach Empik w całej Polsce znajdziecie pakiety z dwoma tomami Giganta Poleca z 2016 roku w cenie jednego. Dzięki tej promocji możecie zakupić pakiet składający z 500 stron komiksów za 15,99 zł. Pakiet również można zamówić przez empik.com.
Z informacji, które otrzymaliśmy od czytelników bloga, wynika że najczęściej pojawiającym się tomami w pakietach są dwa pierwsze numery z 2016, czyli Wesołe zimowisko i Miłość, szmaragd i kokosy. W niektórych salonach są także dostępne pakiety z innymi tomami.
Choć według mnie rocznik 2016 był jednym z najsłabszych roczników Giganta Poleca w ciągu ostatnich 10 lat, to poza wieloma średnimi komiksami, prawie w każdym tomie można znaleźć jakąś interesującą perełkę.
źródło ilustracji: materiały własne

Komentarze

  1. Informuję, że dostępne są także 2 zestawy, które zakupiłem. "Kaczogrodzkie wakacje" z "Zabójczym duetem" i "Przygoda nad wodą" z "Uwolnić kaszalota". Bardzo zacna okazja, zwłaszcza, że Empik BARDZO się spsuł na przestrzeni ostatnich lat. Życzę miłej lektury tych czy innych kaczych komiksów, Tomek.

    OdpowiedzUsuń
  2. A przepraszam, poprawka- "Niebezpieczny duet" był w pakiecie z "Kaczogrodzkimi wakacjami". Nie lubię dubletów, ale po 1 za tę cenę to naprawdę BARDZO warto, i po 2 pokazuje się zainteresowanie kaczymi komiksami. A rzeczone powtórki daję długoletniemu koledze, coby też miał coś z życia. Bo też lubi te komiksy, ale "wydoroślał" i nie posiada sam ani nawet nie czytuje nic fajnego ostatnimi czasy. Także 2 w 1 nie tylko komiksy, ale i możliwości ich dystrybucji. :D Pozdrawiam, Tomek.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela