Gry ze Sknerusem McKwaczem, Chipem i Dale'em oraz Baloo na PC, PS4 i XONE!

Capcom, jeden z największych dystrybutorów gier, zapowiedział na 18 kwietnia wydanie The Disney Afternoon Collection zbierającego sześć klasycznych gier z bohaterami seriali Disneya.

W zestawie znajdą się takie gry jak Duck Tales (2 części), Chip ‘n' Dale Rescue Rangers (2 części), Darkwing Duck i TaleSpin. Gry oryginalnie powstały na przełomie 80-tych i 90-tych na Nintendo Entertainment System. Do gier zostanie dołączone interaktywne cyfrowe archiwum zbierające grafiki koncepcyjne czy oryginalne reklamy.
Zestaw będzie dostępny w wersji cyfrowej w cenie 19,99 euro (ok. 87 zł) na PC, PlayStation 4 i Xbox One.
W przeciwieństwie do wydanej kilka lat temu gry DuckTales Remastered gry będą zaprezentowane w oryginalnej wersji.

Komentarze

 1. Z szacunku do tych gier (nie grałem tylko w "Tale sipn" aka "super Balloo")kupie bo to jednak kawał mojego dzieciństwa i fajnie będzie mieć to na steamie bez bawienia się w emulatory tylko na "legalu". Poza tym jest pewna nadzieja,po "Duck Tales:Remastered" może Capcom zrobi/wyda wersje zremasterowane reszty gier tylko tym sposobem sprawdza czy im się to opłaci(nie wiem jakie były wyniki sprzedaży"Kaczych opowieści"zremasterowanych). Cena może trochę odpychać za gry które weterani elektronicznej rozrywki mogą przejść w około 30-45 minut,jednak ogólnie wychodzi 15~ złotych za jedną grę (posiłkuje się ceną jaka jest podana w newsie na dzisiaj,nie wiadomo czy wzrośnie czy spadnie)co nie jest AŻ TAK dużo,szczególnie,że mają być jeszcze dodatkowe tryby i inna zawartość,no i nie oszukujmy się każdy kto to kupi to pewnie licząc "lekko"będzie grać w każdy tytuł...strzelam przynajmniej 4 razy do roku dla "nostalgii". Czyli 6 razy 4 razy 40 minut...czyli 16 godzin rozrywki za 87 złotych,to mało zgadzam się (zależy od standardów) jednak policzyłem ludzi którzy rzeczywiście mają mało czasu an gry i to odpalą od czasu do czasu dla wspomnień (albo może pograją ze swoimi dziećmi,lub im to pokażą i one znajdą w tym uciechę). Więc w zależności od człowieka czas ten może się wydłużyć.Nie to nie oznacza,że chce powiedzieć,że to jest dobry "deal" pokazuje tylko,że mimo ceny (która nawet dla mnie wydaje się "lekko" zaporowa dla ludzi z Polski) może dostarczyć tyle godzin zabawy ile inne produkcje na "raz"(bo domyślam się,że bardziej to kupią ludzie którzy się na tych grach "wychowali" i będą chcieli w to zagrać co jakiś czas,a nie nowi gracze). Wybaczcie długi post ale wole się rozpisać by każdy wiedział o co mi chodzi niż potem czytać "rozwiń,czemu tak uważasz?". Proszę pamiętać,że to jest tylko moja opinia i nie trzeba się z nią zgadzać.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Co ciekawe, scenariusze do trzech odcinków "TaleSpin" napisał sam DON ROSA :-)

  -Kleszcz-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DWÓCH
   "It Came from Beneath the SeaDuck" i " I Only Have Ice for You"
   Pierwszy z nich wyszedł u nas na DVD (wydanie CdProjekt, dostępne za kilkanaście zł na Allegro).

   Usuń
 3. Aha! Dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu :-)

  -Kleszcz-

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!