Kaczor Donald 2017-04 - skład - W. Van Horn i Pujol

Dziś do kiosków trafił marcowy, wielkanocny numer Kaczora Donalda. Jakie ciekawe komiksy znajdziemy w najnowszym numerze?

- Okładka
- Trzynaste piętro - 10 stron
- Pomoc dla zająca - 10 stron
- Dziki i żarłoczny - 1 strona - komiks z serii Zagadki Mikiego
- Słodkie iluzje - 1 strona - niedzielny pasek z Mikim
- Dziwny świat - scen. i rys. William Van Horn - 10 stron
- Zawsze śmieszne - 1/4 strony
- Kurier Kaczogrodzki nr 70 - 1 strona

Według mnie numer wygląda średnio, jeżeli nie słabo. Komiks Williama Van Horna Dziwny świat czytałem ostatnio po angielsku i był dość dziwny, a rysunki są w nim gorsze niż w wielu innych komiksach Van Horna. Pozostałe dwa dłuższe komiksy? Maximino i Pujol nigdy nie byli moimi ulubionymi rysownikami, więc nie spodziewam się niczego wielkiego po tych komiksach.
Przy okazji chciałbym zaapelować do Egmontu - Publikujcie w KD lepsze komiksy! Nie wałkujcie cały czas komiksów z rysunkami Pujola czy Maximino! Są tacy twórcy jak Midthun, Ferioli, Korhonen, Rodriguez, Rota czy nawet Ferraris, Miguel i Fecchi! Zawsze też możecie wydawać klasyczne komiks Barksa, Rosy czy Vicara.
Kolejny numer ukaże się tuż po Wielkanocy, 19 kwietnia. W numerze pojawi się m.in. komiks Niesamowite wynalazki Korhonena.
Źródło ilustracji: materiały własne

Komentarze

  1. Zgadzam się z tym na temat rysunków Maximino, ale nie Miguel. Nie lubię rysunki Miguel, jak również Maximino. rysunki Miguel są około 16 lat wyciągnięte słabo, płaska, może zmęczenie. Nie jestem zadowolony nawet o rysunku Ferioli. Rysunki obiektów są również kwadratowe i bardziej zmęczone niż przed 10 lat, w tym czasie wyglądały bardziej staro-Disneyowskie niż teraz. Tak, niektóre klasyczne komiksy (np .: Vicar) zostały opublikowane niedawno, dopiero po roku! Cieszę się i zgadzam się z kolejnym wydaniem klasycznych historii opowieści.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Miguel według mnie ma JAKIŚ styl, a Maximino rysuje maszynowo. Ale zgadzam się, jest wielu lepszych twórców od niego.

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!