Życzenia noworoczne 2016

Z okazji dziś kończącego się roku 2015, chciałbym podziękować wam wszystkim za to, że czytacie Kaczą Agencją Informacyjną. Bez was nie byłoby tego bloga, dzięki że przesyłacie informacje, dzięki że komentujecie zarówno na blogu jak i na fanpage'u. Przez 11 miesięcy, blog uzyskał ponad 40 tysięcy wyświetleń, choć pierwsze miesiące nie wyglądały najlepiej, to wraz z każdym miesiącem blog zyskuje coraz większą popularność. Także bardzo się cieszę, że ponownie w moim posiadaniu jest domena komiksydisneya.pl.
Mam też nadzieję, że zbliżający się rok 2016, nie będzie zły dla komiksów Disneya w Polsce. Ostatnimi czasy pojawiło się wiele smutnych informacji, mam nadzieję, że jest to tylko chwilowe załamanie, a w najbliższym czasie znowu będziemy mogli się cieszyć wieloma komiksami Disneya. My nadal będziemy informować o tym co wychodzi, co jest planowane.
Liczę też na to, że uda się powrócić do informowania przynajmniej o części komiksów wychodzących w USA, w ostatnich miesiącach z powodu braku czasu takie informacje nie pojawiały. Planuje też rozbudować bloga o kilka sekcji, na przykład spis komiksów znanych twórców, aby każdy, bez przeglądania tysięcy stron Inducks mógł sprawdzić w jakich numerach pojawiały się komiksy np. Dona Rosy, czy też o biogramy najbardziej znanych twórców. Na blogu będą też się pojawiały recenzje, zarówno komiksów Disneya, jak i innych. Mam nadzieję, że nie zawiedziecie się po Kaczej Agencji Informacyjnej w 2016 roku.
 SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
życzy Kacza Agencja Informacyjna i Centrum komiksów Disneya
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh9-j-s-JFtAtd0ica7MovZ3E3JLjhqiU9mL7xC9KjlvvKqX54_QOiZAw-jKHJkatEij-3-8nTSDhq0i3oPAzWjoNYdLhdeqZ4ou7MzdyaWajD5Z4zstEgFkI2ZPUwqV2NNgOpYuqrqbwmh/s1600/Topolino-3084lowRGB.jpg
Ilustracja do komiksu Ostatni dzień (GP 191) autorstwa Freccero
źródło ilustracji: freccero.blogspot.com

Komentarze

  1. 36 yr old Programmer III Winonah Gaylord, hailing from Bow Island enjoys watching movies like Mystery of the 13th Guest and Sailing. Took a trip to Birthplace of Jesus: Church of the Nativity and the Pilgrimage Route and drives a Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport. swietny post do poczytania

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka