Kaczor Donald czterotygodnikiem [miesięcznikiem] w 2016 roku! - OFICJALNE POTWIERDZENIE

Kilkadziesiąt minut temu taki oto post pojawił się w odpowiedzi na nasze pytanie na fanpage'u Komiksy Gigant.
Niestety nie kończy to naszej dyskusji na temat kiedy pojawi się kolejny numer Kaczora Donalda, ponieważ z tego nie wynika czy numer 1. (wydany dziś, w grudniu) będzie pierwszym miesięcznikiem czy numer 2. Dlatego nie możemy potwierdzić czy 2. numer pojawi się 15 czy 27 stycznia.

Komentarze

 1. Oczywiście chodzi o styczeń. Więcej o tym problemie pisałem w poście dotyczącym nowego numeru.

  OdpowiedzUsuń
 2. Słabo - żeby chociaż w ślad za tym poszło zwiększenie ilości stron. Bo zmniejszenie częstotliwości i zostawienie obecnej objętości nie wróży podniesienia sprzedaży.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słabo to wyszło. Ja w tym roku zacząłem nałogowo co miesiąc kupować US,DD,MM i WDCS z IDW. W każdym numerze są 2-3 komiksy, ale jest to jakoś tak fantastycznie wydane, że nawet komiksy, który wydawałyby się przeciętne, umieszone tam dostarczają sporo wrażeń.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bo tam się kładzie nacisk na komiksy a nie gadżet. Dlatego apeluję KUPUJCIR KD. Jak sprzedaż wzrośnie to może redakcja będzie odważniej dawała komiksy, będzie więcej lepszych komiksów.

  OdpowiedzUsuń
 5. 59 yr old Programmer Analyst I Shane Brosh, hailing from Manitouwadge enjoys watching movies like "Trouble with Girls, The" and Gardening. Took a trip to Durham Castle and Cathedral and drives a Ferrari 500 TRC. przydatne zrodlo

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar